השקעות בפלורידה

הצטרפו להשקעות הנדל״ן מניבות בארה״ב

השקעות נדלן בפלורידה

פורט לודרדייל, שבאזור דרום מזרח פלורידה, מציעה הזדמנות נדל"נית נדירה: שילוב של מחיר נכסים נמוך, דמי שכירות גבוהים מהממוצע בארה"ב ופוטנציאל אדיר של עליית ערך. משום כך, החלטנו למקד את פעילותה של חברת לבינטין השקעות נדל"ן באזור זה ולאתר בו בתים למכירה בפלורידה.

פלורידה – תיירים, הדרים ומרכז החלל

מדינת פלורידה שוכנת על חצי אי בצפון מפרץ מקסיקו, כשהיא גובלת במזרח באוקיינוס האטלנטי.
מזג האוויר החם כל ימות השנה וחופי הרחצה הארוכים והיפים שלה הפכו אותה לאתר תיירות מבוקש, בנוסף לגידול ההדרים הנחשבים לסמלה המסחרי של המדינה. שני מקורות משיכה ייחודיים נוספים שיש לפלורידה להציע הם: מרכז החלל – שמאכלס בין היתר את סוכנות החלל האמריקנית NASA, ופארק דיסני וורלד – שמושך תיירות מכל העולם 365 ימים בשנה.

משהו נוסף שחשוב לדעת על פלורידה: היא נמנית על שבע המדינות שבהן אין מס הכנסה על יחידים. שיעור המע"מ במדינה הוא 6%, אולם הוא עשוי לטפס גם ל- 7.5% בהתאם להחלטות גבייה אוטונומיות של הרשויות המקומיות במדינה. מסיבות אלה ואחרות אין ספק שהשקעות נדלן בפלורידה הינן משתלמות וכדאיות.

פורט לודרדייל – ונציה של אמריקה

פורט לודרדייל שוכנת במרחק של 2.5 ק"מ מהחוף ו40 ק"מ מצפון למיאמי, היא העיר הגדולה ביותר במחוז בראוורד (Broward).

פורט לודרדייל המכונה גם "ונציה של אמריקה", ידועה בחופיה הקסומים המשתרעים לאורך 10 ק"מ ובטיילת היפה ביותר בפלורידה. שמה יצא למרחוק כעיר נופש תוססת עם סצנת חיי לילה מפותחת, אך בה בעת היא פונה גם לקהל סולידי ומבוגר יותר, ומרכזת תיירות אמידה בתחום השיט, הודות לקרבתה לאוקיינוס האטלנטי.

פורט לודרדייל: תשואה גבוהה וצפי לעליית מחירים

האזורים בהם אנו משקיעים נמצאים, כאמור, צפונית למיאמי ומזרחית לכביש 95, המחלק את דרום פלורידה למזרח ומערב. אזור זה נהנה מקרבה יחסית לחופי הים ולאזורי התעסוקה והתיירות בסביבה. קרבה זו יוצרת שילוב מנצח בין ביקוש גבוה לשכירות ומחירי רכישה נמוכים. והתוצאה? תשואה גבוהה, בטוחה ויציבה לאורך זמן.

בכלכלה האמריקנית בכלל ובתחום הנדל"ן בפרט, חזויות התפתחויות חיוביות וצפויה עליה מהירה במחירי הבתים והדירות. אזור פורט לודרדייל נחשב לאזור מגורים בעל פוטנציאל התפתחות גבוה ולכן צפויה באזור זה עליה גבוהה בהרבה מאזורים אחרים בארה"ב. בשנה האחרונה לבדה עלה המחיר החציוני במחוז זה בכ-17% (ראו גרף). עובדה זו, הופכת את הפוטנציאל לרווח הון נוסף בעת מימוש הנכסים.

גרף המתאר את תנועת המחיר החציוני במחוז בעשר השנים האחרונות:

גרף המתאר את תנועת המחיר החציוני במחוז בעשר השנים האחרונות

הצטרפו למועדון המשקיעים היוקרתי של B.S.D

CAPITAL GROUP CLUB

השאירו פרטים..

חברת BSD Capital היא חברה ליזמות נדל"ן מסחרי ומגורים ובבעלותה נכסים רבים בפלורידה
אנו משקיעים הון אישי שלנו בכל נכס ובכל מיזם. כ- 100 מיליון דולר נכסים בבעלות וניהול החברה. כ- 200 משקיעים כבר שותפים איתנו בהשקעות השונות. אנו מאתרים ורוכשים נכסים על ידי קשרים ולפני שיווקם בשוק. כל הנכסים שלנו מנוהלים על ידי צוות עובדי החברה. השקעות נדלן בפלורידה הן ההתמחות שלנו כבר מעל 12 שנים. משרדי החברה ממוקמים בלב העיר הוליווד פלורידה. אנו מספקים אשראי חוץ בנקאי למאות עסקאות נדל"ן בארה"ב.


רוצים להצטרף אלינו?

שותפים להשקעה – מחויבים להצלחה!

מסלולי השקעה

בוחרים מסלול מנצח

במסלול קבוצת השקעה אנחנו מציעים לך שותפות בנכס אשר יניב תשואה חודשית נאה לאחר שנרכש ועבר שיפוץ והשבחה. הנכס נרשם על שמך ועל שמנו, במשותף ואנחנו מתחלקים בכל ההכנסות וההוצאות העתידיות של הנכס.

במסלול קבוצת הלוואה אנו מציעים  להשקיע בהתאם ליכולתך וליהנות מהכנסה חודשית ותשואה יציבה. ההשקעה שלך משמשת כהלוואת גישור ליזם נדל"ן אשר נבחר על ידינו בקפידה.

1.בחינת עסקה

2. הצטרפות משקיעים

3.חתימה על חוזה

4.בעלות על הנכס

5.השבחת הנכס

6.הכנסה שוטפת

בודק...