נכסים מניבים

הצטרפו להשקעות הנדל״ן מניבות בארה״ב

נכסים מניבים מבית BSD Capital

אנחנו גאים להציג מגוון נכסי נדל"ן מניב להתרשמותך

כל הנכסים המוצגים בגלריה הם בבעלותנו ובבעלות השותפים שלנו – משקיעים כמוך, שהצטרפו אלינו לדרך. כל הנכסים מנוהלים במקצועיות על ידי הצוות האמריקני שלנו.
הנכסים מופעלים כנדל"ן מניב, מייצרים תשואות עודפות ומגלמים פוטנציאל רווח-הון גבוה עבור השותפים שלנו ועבורנו.
על מנת לאפשר לך להתרשם מהשיקולים המנחים אותנו בעת בחירת נכסים מניבים להשקעה, ריכזנו עבורך בכל נכס מספר פרטים: מידע על הנכס לצד נתונים כלכליים, שווי שוק, שווי בשיא ותשואה נטו. לבירור פרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות – צור קשר

הצטרפו למועדון המשקיעים היוקרתי של B.S.D

CAPITAL GROUP CLUB

השאירו פרטים..

נכסים מניבים כהשקעה יציבה ובטוחה

מחפש נכסים מניבים כהשקעה יציבה ובטוחה אבל לא רוצה להתעסק עם תחזוקה וטיפול בשוכרים מעבר לים? מסלול השקעה ייחודי מסוגו בשוק הנדל"ן בארה"ב מבטיח לך, המשקיע, נכסים מניבים כבר מהיום הראשון.

במסלול נכסים מניבים אנחנו מציעים לך שותפות בנכס שיושכר לדייר משנה. הנכס מניב תשואה חודשית נאה לאחר שנרכש על ידינו ועבר שיפוץ והשבחה. הנכס נרשם על שמך ועל שמנו, במשותף ואנחנו מתחלקים בכל ההכנסות וההוצאות העתידיות של הנכס. כך מובטח איחוד אינטרסים מלא. בינך- המשקיע, לבינינו- החברה המנהלת, ללא עמלות תיווך. כפי שאמרנו: אצלנו, כל משקיע הוא גם שותף.

תהליך ההשקעה במסלול נכסים מניבים – צעד אחר צעד:

  1. ייעוץ ותכנון: בפגישת ייעוץ ראשונית, אנחנו קובעים ביחד את סכום ההשקעה ואת משך ההשקעה. בהתאם לסכום ולתקופה שנבחרו מנתח גיא לבינטין, מנהל החברה, את צורכי המשקיע ובונה את אסטרטגיית ההשקעה המתאימה לו ביותר.
  2. איתור ההזדמנות: בשלב השני מוצגים בפני המשקיע כמה נכסים אטרקטיביים, מושבחים ומושכרים, המתאימים לאסטרטגיית ההשקעה המוסכמת. מנהל החברה והמשקיע בוחרים את הנכס המתאים ביותר וחותמים על הסכם שותפות.
  3. רכישה ורישום של הנכס: הנכס נרשם על שם המשקיע וחברת לבינטין השקעות במשותף ביחס שייקבע לפי סכום ההשקעה (75-25 או 50-50), כאשר האחוז הרלוונטי משווי הנכס מועבר על שם המשקיע.
  4. ניהול ואחזקה: חברת ניהול הנכסים שלנו מטפלת בנכס באופן שוטף ובכלל זה: גביית דמי השכירות, תשלום הוצאות, תיקון תקלות, פינוי דיירים במידת הצורך וכד'. המשקיעים מקבלים דו"ח חודשים המפרט את כל ההכנסות וההוצאות.
  5. הכנסה חודשית: חלקו של המשקיע בשכר הדירה מועבר מדי חודש לחשבון בנק אמריקאי על שמו, שנפתח במיוחד למטרה זו. המשקיע מקבל דיווח חודשי על העברת הכסף.
  6. סיום ההשקעה: מכירת הנכס נעשית בהחלטה משותפת ובהתאם לאסטרטגית ההשקעה. הרווח מחולק בין המשקיע לבין חברת לבינטין השקעות.

היתרונות האטרקטיביים של מסלול נכסים מניבים

  • שותפות עם החברה המנהלת מבטיחה שותפות אינטרסים לכל אורך הדרך
  • תשואה גבוהה כבר מרגע הרכישה
  • חלוקה שווה בנטל ההוצאות מקנה ביטחון מלא למשקיע
  • הכנסה חודשית פסיבית קבועה ללא עמלות תיווך

סיפורה של השקעה

בית פרטי צמוד קרקע (Single Family Home)  שנרכש במסלול נכסים מניבים

בית פרטי הכולל 3 חדרי שינה ו 2 אמבטיות בשכונת Melrose Park, נרכש במסלול נכסים מניבים למכירה

הבית ממוקם בשכונת Melrose Park המבוקשת בעיקר לרכישה. סביב השכונה ישנם אזורי תעסוקה ומרכזי קניות. יתרונה המרכזי הוא בקרבה למרכז העיר פורט לודרדייל ולאזורי תיירות באזור. הבית נבנה בשנת 1960 מבטון ובלוקים. הוא מכיל 3 חדרי שינה ו-2 אמבטיות בשטח כולל של 138 מ"ר. הנכס מושכר כבר מעל שנה למשפחה טובה תמורת $1,600 בחודש. למשפחה המתגוררת בנכס ישנה אופציה לחדש את חוזה השכירות לשנים נוספות. המשקיע שלנו רכש 50% מהבעלות בנכס תמורת $80,000 והוא נהנה מהכנסה חודשית בגובה $640 כבר מרגע הרכישה, המגלמת תשואה שנתית נטו בגובה 9.5%

סיפורה של משקיעה

מספרת רחל שטרן, שהיא ובעלה הצטרפו להשקעה בנכס:  

היה לנו סכום כסף פנוי להשקעה והחלטנו להשקיע בנכס בארה"ב. החלטנו על סכום ההשקעה וגיא עזר לנו לבחור נכס והראה לנו מהן העלויות ומה הצפי באזור. רכשנו את הבית במשותף ומאז הכל מתנהל בדיוק כפי הבטיחו שלנו.

כבר מהחודש הראשון נכנס שכר הדירה לחשבון בארה"ב. אנחנו מקבלים דו"חות חודשיים סדורים על כל ההוצאות השוטפות וכל חודש יש הפרשה למיסים עתידיים.

למעט הפגישה הראשונית – הכל מתנהל באינטרנט ודופק כמו שעון. אנחנו מאוד מרוצים. החברה רצינית ואנחנו שוקלים להיכנס איתם להשקעה נוספת. אני מאוד ממליצה.

 

סיפורה של השקעה

סכום ההשקעה של המשקיע הינו 90% מההון הדרוש וחברת לבינטין משלימה את 10% הנוספים. הנכס נרשם על שם המשקיע וחברת לבינטין במשותף, ביחס של 75/25 – 75% למשקיע ו- 25% על שם חברת לבינטין השקעות נדל"ן.

בית פרטי צמוד קרקע (Single Family Home)

 

הבית נמצא באזור מפותח ואטרקטיבי של העיר Deerfield Beach פלורידה וישנו ביקוש גבוה לשכירות ולרכישה. סביב השכונה ישנם אזורי תעסוקה רבים ומרכזי קניות. יתרונה המרכזי הוא בקרבה למרכז העיר Boca Raton  ולאזורי תיירות באזור. הנכס נבנה בשנת 2001 וכולל 3 חדרי שינה ו-2 אמבטיות בשטח כולל של 142 מ"ר. הוא בנוי כולו מבטון ובלוקים (CBS). שווי הנכס בשוק הוא כ- $140,000 ואנו צופים עליית שווי משמעותית בשנים הקרובות, עקב מיקומו האטרקטיבי. הנכס נרכש בתהליך כינוס נכסים, במצב רעוע במיוחד תמורת $85,000. כחלק מתהליך ההשבחה הוסבה החניה לחדר שינה נוסף, דבר אשר העלה את הביקוש להשכרה ואת השכירות החודשית. הנכס מושכר כבר שנה שניה למשפחה תמורת $1,500 דולר בחודש + אופציה לחידוש החוזה לשנים נוספות. המשקיע נהנה מהכנסה חודשית בגובה של $900 בחודש עבור השקעה של $89,000 המגלמת תשואה נטו בגובה 12% בשנה.

הצטרפו למועדון המשקיעים היוקרתי של B.S.D
CAPITAL GROUP CLUB

השאירו פרטים..

בודק...