שותפות ביזמות נדל"ן

הסבר על המסלול

מחפש השקעת נדל"ן כדאית, שתאפשר לך להשקיע כפי יכולתך וליהנות מיתרון של חברת נדל"ן גדולה? מסלול שותפות ביזמות נדל"ן מאפשר לך לקחת חלק בפרויקט נדל"ן גדול המניב תשואה שנתית מועדפת ופוטנציאל תשואה ממוצעת (IRR) גבוה.

במסלול שותפות ביזמות נדל"ן אנחנו מציעים לך להיות שותף בפרויקטים בהיקף של מליוני דולרים ולהנות מההכנסה המשותפת, בין אם מדובר בנכס קיים או בפרויקט בניה חדשה. כל זאת, בהשקעה של מינימלית נמוכה. בדרך זו תוכל ליהנות מכל היתרונות של השקעה בהיקף גדול, כגון: רכישה במחיר נמוך, מימון בנקאי אטרקטיבי, עלויות השבחה זולות במיוחד, פיזור סיכונים אופטימלי וכמובן תשואה גבוהה ויציבה לאורך זמן על השקעתך. כפי שאמרנו: אצלנו, כל משקיע הוא קודם כל שותף.

פרוייקטים מתוך המסלול

בית המלון בעיר הוליווד
בניית בית המלון הכשר הראשון מסוגו בעיר הוליווד, פלורידה.
לחץ כאן
בניין מגורים משולב עם מרכז מסחרי
בניית בניין המגורים בעיר הוליווד פלורידה.
לחץ כאן
קניון בעיר ברדנטון, פלורידה
קניון פתוח בגודל 60 דונם
לחץ כאן
Previous slide
Next slide

מהי שותפות ביזמות נדל"ן?

  • השקעה בשותפות ביזמות נדל"ן היא מכשיר השקעה המאפשר למשקיע פרטי להיכנס בנעליו של יזם ולהזרים הון לפרויקט נדל"ן בהיקף גדול.
  • רמת הסיכון בהזרמת ההון זהה לרמת הסיכון שהיזם לוקח על עצמו ונמוכה משמעותית מהשקעה עצמאית בפרויקט נדל"ן קטן.
  • ההון ניתן כנגד מניות בשותפות שמחזיקה בנכס, כך שהמשקיע מחזיק בבעלות ישירה בפרויקט ובנכס.
  • באמצעות כוח הקניה של חברת הנדל"ן שבבעלותנו, אנו מבצעים קניה אטרקטיבית, כך ששווי הנכס גדול בהרבה ממחיר הקניה, ושווי הפרויקט בסיום השבחה גדול משמעותית מההון המושקע.
  • האשראי ניתן באזורים מוכרים בהם אנו מנהלים את הנדל"ן שלנו כך שבמקרה חדלות פירעון אנו משתלטים על הנכס, משכירים אותו ומוכרים אותו.
  • תהליך רישום השעבוד זהה לחלוטין לתהליך רכישת נכס, מתבצע על ידי עורך דין אמריקאי ומבוטח באמצעות ביטוח טייטל (TITLE INSURANCE).
  • האשראי ניתן לצורך רכישת נכס, שיפוץ, מכירה או השכרה לבעלי מקצוע בתחום הנדל"ן בלבד (קבלנים, מתווכים, יזמים ועוד).

היתרונות של מסלול שותפות ביזמות נדל"ן:

1

רכישת חלק מחברת אחזקות בעלת יחידות הכנסה קיימות ומניבות - אפשרות להרוויח כבר מהיום הראשון בנכסים קיימים, או ליהנות מפוטנציאל ההשבחה בנכסים חדשים, כשותף להצלחה המשותפת של החברה.

2

רכישת חלק מחברה מרובת יחידות הכנסה, לעומת רכישת נכס בודד, מאפשרת מזעור ופיזור של הסיכון והבטחת תשואה גם אם חלק מהיחידות לא יניבו תשואה במשך זמן-מה.

3

אפשרות להפעלת מינוף פיננסי כגוף גדול, פעיל ויציב, לשיפור התשואה העתידית.

4

כל תהליך התכנון, ביצוע הבניה וההשבחה נעשה תחת קורת גג אחת, והמשמעות היא חיסכון עצום בעלויות.

5

סף כניסה נמוך יחסית.

6

תשואה מועדפת למשקיעים.

7

פוטנציאל תשואה שנתית ממוצעת (IRR) גבוה.

8

חיסכון רב בזמן ואנרגיה מצד המשקיע.

לקבלת מידע נוסף על המסלול

היתרונות של חברת לבינטין השקעות נדל"ן במסלול השקעה:

1

רכישה

רשת הקשרים שיצרנו עם אנשי מפתח מקומיים, מאפשרת לנו לרכוש נכסים שאינם זמינים למשקיעי נדל"ן חסרי ניסיון ובמחירים נמוכים משמעותית ממחיר השוק.

2

השבחה

השותפות בחברת בנייה ושיפוצים מקומית, מאפשרת לנו להשביח את הנכסים במהירות וביעילות, תוך שמירה על עלויות נמוכות במיוחד.

3

מכירה

אנו מביאים איתנו ניסיון של שנים בשוק הנדל"ן האמריקאי, אשר הופך את תהליך המכירה לזריז, יעיל והכי חשוב – רווחי.

שאלות נפוצות

כשבוחנים השקעה ישנם הרבה נושאים שחשוב לברר, לבדוק ולא מעט שאלות שכדאי לשאול לפני שמגבשים את ההחלטה הנכונה. השקעה בכלל, והשקעה בנדל"ן מניב בארה"ב בפרט, אינה דבר של מה בכך. לכן, כדי להקל עליך בתהליך, ריכזנו עבורך כמה מהשאלות הנפוצות ביותר בהן אנו נתקלים כמעט מדי יום, כאשר אנחנו פוגשים לראשונה את המשקיעים שלנו. מניסיוננו, התשובות שתמצא כאן מפזרות את הערפל, מפילות את האסימונים הנכונים ומסייעות למשקיעים חכמים לראות את היתרונות הגלומים בהשקעת נדל"ן נבונה ומניבה בארה"ב.

אם יש לך שאלות נוספות אנחנו מזמינים אותך להקליק כאן, כדי לתאם פגישת ייעוץ ראשונית ללא כל התחייבות. נשמח להעמיד לרשותך את מלוא הידע שצברנו לאורך הדרך. בהצלחה!

שאלה מצוינת, מפני שכבר שמענו וקראנו על כל מיני סוחרי נדל"ן, אשר מכרו נכסים שלא היו ולא נבראו. בדיוק בגלל זה, אנחנו החלטנו שאנחנו לא מוכרים נכסים ולא גוזרים קופון והולכים. אנחנו משקיעים איתך ואנחנו שותפים יחד איתך בנכס.

אנחנו עובדים בשקיפות מוחלטת מול המשקיע ומספקים את כל המידע הדרוש לניתוח העסקה משלב בדיקות הנאותות ועד רישום הבטוחה בצורה תקינה וזאת, עוד לפני שנכנסת לעסקה והעברת גרוש אחד.

הדרך לצפות את העתיד היא לבחון את העבר ועם עשור של השקעות מוצלחות, למעלה מ 200 משקיעים ופורטפוליו נדל"ן מסחרי ומגורים בשווי מעל ל- 100 מיליון דולר, אנו מזמינים אותך להתרשם מהמלצות המשקיעים שלנו אשר ישמחו לענות על כל שאלה.

אני שמח שהעלית את הנושא, כי אני בטוח שמאוד תאהב את התשובה: כל הנכסים שלנו רשומים על שם המשקיעים או על שם חברות הנמצאות בבעלותם.

הרישום נעשה כדין בעזרת עורך דין נדל"ן אמריקאי (Title Company) שבודק קודם לרישום כי הנכס נקי מחובות ושאין עליו שעבודים, קנסות או היטלים. בנוסף מנפיק עורך הדין תעודת ביטוח בעלות (Title Insurance), המופעלת במקרה של הפרת זכויות צד שלישי בנכס. חברת BSD Capital מספקת ערבות בנקאית לכל תקופת הרישום.

במסלול "שותפות ביזמות נדל"ן", כאשר כל משקיע מחזיק באחוז מסוים מהחברה, בהתאם לסכום ההשקעה שלו נרשם הנכס על שם חברת אחזקות משותפת. פירוט שמותיהם של כל המשקיעים וחלקם היחסי בחברה, נמצא אצל רשם החברות האמריקני וזה מה שקובע בעת הצורך.

חשוב לי לציין שעל פי סעיף 54 של חוק ניירות ערך בישראל, אסור באיסור חמור להתחייב בפני משקיעים על תשואה קבועה. זה נכון גם לגבי השקעות נדל"ן וגם לגבי השקעות בשוק האמריקני.

זוהי שאלה שרבים מהמשקיעים שואלים. ההמלצה שלנו היא לפתוח חשבון בנק בארה"ב, שאליו ייכנסו ההכנסות מדי חודש בחודשו. בעת פתיחת החשבון מקבל בעל החשבון כרטיס אשראי אמריקני, המאפשר לו למשוך את הכסף ולהעבירו לחשבון בישראל בקלות רבה. היתרון הגדול של פתיחת חשבון בנק בארה"ב הוא החיסכון המשמעותי בעמלות, לצד חופש פעולה וזמינות להשקעה חוזרת או שימושים אחרים בכסף הנצבר בחשבון.

מצד שני, אם יבחר המשקיע שלא לפתוח חשבון בבנק אמריקני, נוכל להעביר את ההכנסות לחשבון בנק בישראל.

נקודה חשובה. אכן, כיוון שמקור ההכנסה הוא על אדמת ארה"ב, יש צורך בתשלום מיסים בארה"ב. אנו ממליצים לכלל המשקיעים שלנו להיעזר ברו"ח אמריקני כדי להגיש את הדו"ח השנתי בצורה מסודרת.

נושא הטיפול בדיירים הוא באמת אחד הנושאים הכי חשובים ורגישים כשמדברים על נכסים להשכרה. לכן אנחנו שמים עליו דגש מיוחד.

קודם כל חשוב לדעת שבניגוד לישראל, פינוי דייר בפלורידה הוא הליך קל ופשוט: במקרה של אי תשלום במועד ניתנת לדייר התראת פינוי. הדייר נדרש להגיב עליה בתוך שלושה ימי עסקים. היינו, לשלם או לעזוב את הנכס.

במידה והדייר לא הגיב להתראת הפינוי, אנחנו מגישים את הסכם השכירות של אותו דייר עורך דין המתמחה בפינוי דיירים. עורך הדין מגיש בקשת פינוי לבית המשפט. במקרה הכי גרוע, פונים לשריף והוא נכנס הביתה ומוציא את הדייר במו ידיו.

אז זהו, שאין פה שום קטצ'. אנחנו עובדים בשקיפות מוחלטת. מה שאתם רואים זה מה שאתם מקבלים.

העובדה שהעסקאות הללו נשמעות על פניהן 'Too good to be true' אין פירושה שהן לא קיימות במציאות. אנחנו פיתחנו שיטות פעולה ייחודיות כדי לאתר עסקאות כאלה ומערך לוגיסטי זמין ושיטתי כדי למקסם את הפוטנציאל ואת התשואות.

הצטרפו למועדון המשקיעים היוקרתי של B.S.D

CAPITAL GROUP CLUB

השאירו פרטים..

בודק...