השקעה במימון נדל"ן

הסבר על המסלול

רחוק מהעין רחוק מהלב? חושש מהוצאות בלתי צפויות, מהתמודדות עם שוכרים בעייתיים ומרמת סיכון גבוהה? מסלול השקעה במימון נדל"ן הינו ייחודי מסוגו בשוק ההשקעות בארה"ב.
 

במסלול השקעה במימון נדל"ן אנו מציעים לך להשקיע בהתאם ליכולתך וליהנות מהכנסה חודשית ותשואה יציבה. ההשקעה שלך משמשת יזם נדל"ן לרכישת נכס לצורך השקעה, השבחה ומכירה. היזמים הינם בעלי מקצוע בתחום הנדל"ן אשר נבחרו על ידינו בקפידה.

סכום המימון הינו כמחצית משווי נכס הנרכש על ידי היזם, הנכס משמש כבטוחה להחזר סכום המימון. המימון מניב תשלומי ריבית המועברים לחשבון הבנק שלך מדי חודש, כאשר מלוא סכום המימון מועבר לחשבון הבנק שלך בסיום ההשקעה ובהתאם להסכם המימון מול היזם. כך תבטיח לעצמך הכנסה קבועה ויציבה לאורך זמן, ללא כל תלות במצבו של הנכס ובעלויות התפעול השוטפות שלו.

השקעות קטנות

מהי השקעה במימון נדל"ן בשעבוד ראשון?

  • השקעה במימון נדל"ן בשעבוד ראשון היא מכשיר השקעה המאפשר למשקיע פרטי להיכנס בנעליו של בנק ולספק אשראי למימון נדל"ן (משכנתא).
  •  רמת הסיכון במתן האשראי זהה לרמת הסיכון שבנק לוקח על עצמו כאשר הוא מלווה כסף, כלומר נמוכה מאוד.
  • האשראי ניתן כנגד שעבוד מדרגה ראשונה של שטר הבעלות בנכס כך שהמשקיע הוא הנושה הראשון והיחיד של זכויות הבעלות בנכס במקרה של חדלות פירעון.
  • שווי הנכס גדול משמעותית מסכום המימון, בדרך כלל כפול, כך שכל דולר שמושקע הופך לשני דולר בשווי נדל"ן.
  • הערכת השווי מתבצעת בצורה אובייקטיבית – ע"י שמאי או מתווך שלא מהווים צד לעסקה.
  • האשראי ניתן באזורים מוכרים בהם אנו מנהלים את הנדל"ן שלנו כך שבמקרה חדלות פירעון אנו משתלטים על הנכס, משכירים אותו ומוכרים אותו.
  • תהליך רישום השעבוד זהה לחלוטין לתהליך רכישת נכס, מתבצע על ידי עורך דין אמריקאי ומבוטח באמצעות ביטוח טייטל (TITLE INSURANCE).
  • האשראי ניתן לצורך רכישת נכס, שיפוץ, מכירה או השכרה לבעלי מקצוע בתחום הנדל"ן בלבד (קבלנים, מתווכים, יזמים ועוד).

לקבלת מידע נוסף על המסלול

היתרונות של מסלול השקעה במימון נדל"ן

1

סף כניסה נמוך.

2

הכנסה חודשית יציבה.

3

תקופת השקעה קצרה, החזר תוך 12 חודשים.

4

חסכון רב בזמן ואנרגיה מצד המשקיע.

5

נקודות יציאה, גמישות ונוחות מההשקעה.

תהליך ההשקעה - צעד אחר צעד:

ייעוץ ותכנון:

בפגישת ראשונית, מוצגות בפני המשקיע מספר הזדמנויות השקעה. המשקיע בוחר את ההזדמנות שנראית לו ביותר ואת סכום ההשקעה.

ניהול ופיזור סיכונים:

יש באפשרותו של המשקיע לפזר את ההשקעה על פני מגוון רחב של עסקאות מימון.

חתימה על הסכם:

נחתם הסכם השקעה בין המשקיע לבין החברה.

חתימה על מסמכים:

במקביל לחתימת ההסכם ישלחו מספר מסמכים נוספים בהתאם לתושבות המס של המשקיע.

העברת ההשקעה:

סכום ההשקעה מועבר על ידי המשקיע לחשבון נאמנות עד להעברתו ליזם.

רישום הבטוחה:

השעבוד נרשם על שם המשקיע כבטוחה להחזר סכום ההשקעה .

הכנסה חודשית:

תשלומי הריבית מועברים למשקיע עד לסיום תקופת ההשקעה. המשקיע מקבל דיווח חודשי על העברת הכסף.

סיום ההשקעה:

לרוב תקופות ההשקעה קצרות. בתום התקופה קרן ההלוואה מועברת לחשבון הנאמנות ומשם חזרה למשקיע.

ההשקעה הבאה:

אנו מתחייבים לתת קדימות למשקיעים שלנו שסיימו השקעה אחת ורוצים להיכנס להשקעה הבאה לפני שימוש בכסף חיצוני נוסף, כל זאת על מנת להבטיח תזרים גבוה ויציב ככל האפשר.

שאלות נפוצות

כשבוחנים השקעה ישנם הרבה נושאים שחשוב לברר, לבדוק ולא מעט שאלות שכדאי לשאול לפני שמגבשים את ההחלטה הנכונה. השקעה בכלל והשקעה בנדל"ן מניב בארה"ב, אינה דבר של מה בכך ולכן כדי להקל עליך בתהליך, ריכזנו עבורך כמה מהשאלות הנפוצות ביותר בהן אנו נתקלים כמעט מדי יום ביומו, כאשר אנחנו פוגשים לראשונה את המשקיעים שלנו. מניסיוננו, התשובות שתמצא כאן מפזרות את הערפל, מפילות את האסימונים הנכונים ומסייעות למשקיעים חכמים לראות את היתרונות הגלומים בהשקעת נדל"ן נבונה ומניבה בארה"ב. אם יש לך שאלות נוספות אנחנו מזמינים אותך להקליק כאן, כדי לתאם פגישת ייעוץ ראשונית ללא כל התחייבות. נשמח להעמיד לרשותך את מלוא הידע שצברנו לאורך הדרך. בהצלחה!

שאלה מצוינת, אנחנו עובדים בשקיפות מוחלטת מול המשקיע ומספקים את כל המידע הדרוש לניתוח העסקה משלב בדיקות הנאותות ועד רישום הבטוחה בצורה תקינה וזאת, עוד לפני שנכנסת לעסקה והעברת גרוש אחד.

הדרך לצפות את העתיד היא לבחון את העבר ועם עשור של השקעות מוצלחות, למעלה מ 200 משקיעים ופורטפוליו מימון נדל"ן בשווי 22 מיליון דולר, אנו מזמינים אותך להתרשם מהמלצות המשקיעים שלנו אשר ישמחו לענות על כל שאלה.

אני שמח שהעלית את הנושא. חשוב שתדע שאנו ממנים עסקאות רק באזורים בהם אנו מחזיקים ומפעילים נדל"ן שלנו כך שבמקרה של חדלות פירעון, ביכולתנו להשתלט על הבטוחה, להשכיר, לשפץ, להשביח, למכור ולמעשה לבצע כל פעולה שתבטיח החזר ההשקעה ומקסום התשואה. אנו מספקים מימון נגד שיעבוד מדרגה ראשונה בלבד, כלומר אנו הנושה הראשון והיחיד למלוא זכויות במקרקעין.

בנוסף, רישום הבטוחה מתבצע באמצעות עורך דין נדל"ן אמריקאי (Title Company) שבודק קודם לרישום כי הנכס נקי מחובות ושאין עליו שעבודים, קנסות או היטלים. עורך הדין מנפיק תעודת ביטוח שעבוד Lender Title Insurance)), המופעלת במקרה של הפרת זכויות צד שלישי בנכס.

חשוב לי לציין שעל פי סעיף 54 של חוק ניירות ערך בישראל, אסור באיסור חמור להתחייב בפני משקיעים על תשואה קבועה. זה נכון גם לגבי השקעות נדל"ן וגם לגבי השקעות בשוק האמריקני.

זוהי שאלה שרבים מהמשקיעים שואלים. ההמלצה שלנו היא לפתוח חשבון בנק בארה"ב, שאליו ייכנסו ההכנסות מדי חודש בחודשו. בעת פתיחת החשבון מקבל בעל החשבון כרטיס אשראי אמריקני, המאפשר לו למשוך את הכסף ולהעבירו לחשבון בישראל בקלות רבה. היתרון הגדול של פתיחת חשבון בנק בארה"ב הוא החיסכון המשמעותי בעמלות, לצד חופש פעולה וזמינות להשקעה חוזרת או שימושים אחרים בכסף הנצבר בחשבון.

מצד שני, אם יבחר המשקיע שלא לפתוח חשבון בבנק אמריקני, נוכל להעביר את ההכנסות לחשבון בנק בישראל.

במסלול השקעה במימון נדל"ן, העלויות הנלוות חלות על היזם שמקבל את המימון ולא חלה על המשקיע שום עלות נוספת פרט לעלויות המרה והעברה של הכסף לחשבון הנאמנות. 

נקודה חשובה, אחד היתרונות הבולטים של מסלול ההשקעה הוא המיסוי הנמוך. אנו מייעצים לכלל המשיקיעים שלנו להיוועץ ברו"ח מקומי למדינה הרלוונטית בהם הם חיים ומשלמים מיסים.

תשלום הריבית נמשך מחשבון הבנק של היזם באופן אוטומטי ובתאריך קבוע, בדיוק כמו הוראת קבע בבנק. במקרה ואין כיסוי לתשלום הריבית נשלח מכתב התראה לפני פתיחת הליכים משפטיים.

החל מנקודה זו, הריבית עולה למקסימום הריבית המותרת בחוק (לדוגמה 18% במדינת פלורידה).

במידה והיזם לא הגיב מכתב ההתראה, המחלקה המשפטית שלנו מגישה תביעה לבית המשפט הדורשת חילוט הבטוחה לצורך תשלום הריבית והשבת מלוא סכום המימון. התהליך כולו אורך מספר חודשים ואנו נושאים בעלויות הכרוכות בביצוע ההליך המשפטי עד להחזר מלא של קרן המימון והריבית לתקופת ההשקעה.

אז זהו, שאין פה שום קטצ'. אנחנו עובדים בשקיפות מוחלטת. מה שאתם רואים זה מה שאתם מקבלים.

העובדה שהעסקאות הללו נשמעות על פניהן 'Too good to be true' אין פירושה שהן לא קיימות במציאות. אנחנו פיתחנו שיטות פעולה ייחודיות כדי לאתר עסקאות כאלה ומערך לוגיסטי זמין ושיטתי כדי למקסם את הפוטנציאל ואת התשואות.

מסלול השקעה במימון נדל"ן הינו נוח וכדאי במיוחד, שכן לעומת השקעה ישירה בנדל"ן, הוא מאפשר תזרים חודשי גבוה החל מחודש הראשון, נזילות יחסית של קרן ההשקעה וגיבוי מלא של נכס נדל"ן.

עם מאות עסקאות מימון נדל"ן מוצלחות אנחנו מזמינים אותך להתרשם מההמלצות של המשקיעים שלנו. 

הצטרפו למועדון המשקיעים היוקרתי של B.S.D

CAPITAL GROUP CLUB

השאירו פרטים..

בודק...