faq

כשבוחנים השקעה ישנם הרבה נושאים שחשוב לברר, לבדוק ולא מעט שאלות שכדאי לשאול לפני שמגבשים את ההחלטה הנכונה. השקעה בכלל והשקעה בנדל"ן מניב בארה"ב, אינה דבר של מה בכך ולכן כדי להקל עליך בתהליך, ריכזנו עבורך כמה מהשאלות הנפוצות ביותר בהן אנו נתקלים כמעט מדי יום ביומו, כאשר אנחנו פוגשים לראשונה את המשקיעים שלנו. מניסיוננו, התשובות שתמצא כאן מפזרות את הערפל, מפילות את האסימונים הנכונים ומסייעות למשקיעים חכמים לראות את היתרונות הגלומים בהשקעת נדל"ן נבונה ומניבה בארה"ב.

אם יש לך שאלות נוספות אנחנו מזמינים אותך להקליק כאן, כדי לתאם פגישת ייעוץ ראשונית ללא כל התחייבות. נשמח להעמיד לרשותך את מלוא הידע שצברנו לאורך הדרך. בהצלחה!

שותפות ביזמות נדל"ן

שאלה מצוינת, מפני שכבר שמענו וקראנו על כל מיני סוחרי נדל"ן, אשר מכרו נכסים שלא היו ולא נבראו. בדיוק בגלל זה, אנחנו החלטנו שאנחנו לא מוכרים נכסים ולא גוזרים קופון והולכים. אנחנו משקיעים איתך ואנחנו שותפים יחד איתך בנכס.

 

אנחנו עובדים בשקיפות מוחלטת מול המשקיע ומספקים את כל המידע הדרוש לניתוח העסקה משלב בדיקות הנאותות ועד רישום הבטוחה בצורה תקינה וזאת, עוד לפני שנכנסת לעסקה והעברת גרוש אחד. 

 

הדרך לצפות את העתיד היא לבחון את העבר ועם עשור של השקעות מוצלחות, למעלה מ 200 משקיעים ופורטפוליו נדל"ן מסחרי ומגורים בשווי מעל ל- 100 מיליון דולר, אנו מזמינים אותך להתרשם מהמלצות המשקיעים שלנו אשר ישמחו לענות על כל שאלה.

אנחנו שמחים שהעליתם את הנושא, כי אנחנו בטוחים שמאוד תאהבו את התשובה: כל הנכסים שלנו רשומים על שם המשקיעים או על שם חברות הנמצאות בבעלותם. 

הרישום נעשה כדין בעזרת עורך דין נדל"ן אמריקאי (Title Company) שבודק קודם לרישום כי הנכס נקי מחובות ושאין עליו שעבודים, קנסות או היטלים. בנוסף מנפיק עורך הדין תעודת ביטוח בעלות (Title Insurance), המופעלת במקרה של הפרת זכויות צד שלישי בנכס. חברת BSD Capital מספקת ערבות בנקאית לכל תקופת הרישום.

במסלול "שותפות ביזמות נדל"ן", כאשר כל משקיע מחזיק באחוז מסוים מהחברה, בהתאם לסכום ההשקעה שלו נרשם הנכס על שם חברת אחזקות משותפת. פירוט שמותיהם של כל המשקיעים וחלקם היחסי בחברה, נמצא אצל רשם החברות האמריקני וזה מה שקובע בעת הצורך.  

חשוב לי לציין שעל פי סעיף 54 של חוק ניירות ערך בישראל, אסור באיסור חמור להתחייב בפני משקיעים על תשואה קבועה. זה נכון גם  לגבי השקעות נדל"ן וגם לגבי השקעות בשוק האמריקני. 

זוהי שאלה שרבים מהמשקיעים שואלים. ההמלצה שלנו היא לפתוח חשבון בנק בארה"ב, שאליו ייכנסו ההכנסות מדי חודש בחודשו. בעת פתיחת החשבון מקבל בעל החשבון כרטיס אשראי אמריקני, המאפשר לו למשוך את הכסף ולהעבירו לחשבון בישראל בקלות רבה. היתרון הגדול של פתיחת חשבון בנק בארה"ב הוא החיסכון המשמעותי בעמלות, לצד חופש פעולה וזמינות להשקעה חוזרת או שימושים אחרים בכסף הנצבר בחשבון.

מצד שני, אם יבחר המשקיע שלא לפתוח חשבון בבנק אמריקני, נוכל להעביר את ההכנסות לחשבון בנק בישראל.

בדרך כלל אין עלויות נלוות. כל עלויות הרכישה, ההשבחה, התפעול, הניהול והמכירה חלות על כלל הפרויקט ולא על המשקיע באופן פרטני. כלל העלויות נלקחות בחשבון בתוכנית העסקית מבעוד מועד ומגולמות בסכום ההשקעה.

עם זאת, כשמשקיעים בנדל"ן בארה"ב קיימות הוצאות אישיות בהתאם למבנה ההשקעה של המשקיע. אנו ממליצים לכלל המשקיעים שלנו להיוועץ עם רו"ח מקומי.

נקודה חשובה. אכן, כיוון שמקור ההכנסה הוא על אדמת ארה"ב, יש צורך בתשלום מיסים בארה"ב. רצוי מאוד להיעזר ברו"ח אמריקני כדי להגיש את הדו"ח השנתי בצורה מסודרת. 

אז זהו, שאין פה שום קטצ'. אנחנו עובדים בשקיפות מוחלטת. מה שאתם רואים זה מה שאתם מקבלים. 

העובדה שהעסקאות הללו נשמעות על פניהן 'Too good to be true' אין פירושה שהן לא קיימות במציאות. אנחנו פיתחנו שיטות פעולה ייחודיות כדי לאתר עסקאות כאלה ומערך לוגיסטי זמין ושיטתי כדי למקסם את הפוטנציאל ואת התשואות.

אנחנו מזמינים אותך להתרשם מההמלצות של המשקיעים שלנו. וכמובן נשמח לחבר ביניכם לשיחת התרשמות ישירה. כמו שכבר אמרתי: What you see is what you get. 

השקעה במימון נדל"ן:

שאלה מצוינת, אנחנו עובדים בשקיפות מוחלטת מול המשקיע ומספקים את כל המידע הדרוש לניתוח העסקה משלב בדיקות הנאותות ועד רישום הבטוחה בצורה תקינה וזאת, עוד לפני שנכנסת לעסקה והעברת גרוש אחד. 

 

הדרך לצפות את העתיד היא לבחון את העבר ועם עשור של השקעות מוצלחות, למעלה מ 200 משקיעים ופורטפוליו מימון נדל"ן בשווי 22 מיליון דולר, אנו מזמינים אותך להתרשם מהמלצות המשקיעים שלנו אשר ישמחו לענות על כל שאלה.

אני שמח שהעלית את הנושא. חשוב שתדע שאנו ממנים עסקאות רק באזורים בהם אנו מחזיקים ומפעילים נדל"ן שלנו כך שבמקרה של חדלות פירעון, ביכולתנו להשתלט על הבטוחה, להשכיר, לשפץ, להשביח, למכור ולמעשה לבצע כל פעולה שתבטיח החזר ההשקעה ומקסום התשואה. אנו מספקים מימון נגד שיעבוד מדרגה ראשונה בלבד, כלומר אנו הנושה הראשון והיחיד למלוא זכויות במקרקעין.

בנוסף, רישום הבטוחה מתבצע באמצעות עורך דין נדל"ן אמריקאי (Title Company) שבודק קודם לרישום כי הנכס נקי מחובות ושאין עליו שעבודים, קנסות או היטלים. עורך הדין מנפיק תעודת ביטוח שעבוד Lender Title Insurance)), המופעלת במקרה של הפרת זכויות צד שלישי בנכס.

ראשית, חשוב לי לציין שעל פי סעיף 54 של חוק ניירות ערך בישראל, אסור באיסור חמור להתחייב בפני משקיעים על תשואה קבועה. זה נכון גם  לגבי השקעות נדל"ן וגם לגבי השקעות בשוק האמריקני.

יחד עם זאת, מסלול השקעה במימון נדל"ן מספק תשואה שנתית מינימאלית קבועה בגובה 8% ללא קשר להכנסות שמניב הנכס בפועל אלא על פי הסכם ההתקשרות מול היזם שקיבל את המימון. ההכנסות אומנם אינן מובטחות אך מגובות בשווי בטוחה כפול מסכום המימון כך שבפועל הסיכון לשחיקת הרווח או קרן ההשקעה הוא אפסי.

זוהי שאלה שרבים מהמשקיעים שואלים. ההמלצה שלנו היא לפתוח חשבון בנק בארה"ב, שאליו ייכנסו ההכנסות מדי חודש בחודשו. בעת פתיחת החשבון מקבל בעל החשבון כרטיס אשראי אמריקני, המאפשר לו למשוך את הכסף ולהעבירו לחשבון בישראל בקלות רבה. היתרון הגדול של פתיחת חשבון בנק בארה"ב הוא החיסכון המשמעותי בעמלות, לצד חופש פעולה וזמינות להשקעה חוזרת או שימושים אחרים בכסף הנצבר בחשבון.

מצד שני, אם יבחר המשקיע שלא לפתוח חשבון בבנק אמריקני, נוכל להעביר את ההכנסות לחשבון בנק בישראל, בשקלים מדי רבעון באמצעות חברת Clearshift, עלות ההעברה היא 0.5% מסכום ההעברה מול השער היציג ביום ביצוע ההעברה, לדוגמה העברה של $5,000 תעלה $25 כך שאם שער הדולר ביום ההעברה הוא 3.50 ₪ סכום ההעברה לחשבון הבנק יהיה 17,412.50 ₪.

במסלול השקעה במימון נדל"ן, כל העלויות הנלוות חלות על היזם שמקבל את המימון ולא חלה על המשקיע שום עלות נוספת פרט לעלויות המרה והעברה של הכסף לחשבון הנאמנות. בנוסף המשקיע אינו נדרש לדווח על הכנסות הריבית בארה"ב ולכן אין צורך בשירותיו של רואה חשבון אמריקני.

נקודה חשובה, אחד היתרונות הבולטים של מסלול ההשקעה הזה הוא שתחת סעיף Portfolio Interest Exemption  (PEI) ולמרות שמקור ההכנסה הוא על אדמת ארה"ב, אין צורך בתשלום מיסים בארה"ב ואין צורך לשכור את שרותיו של רו"ח אמריקני. לקריאה נוספת ניתן להיכנס לקישור.

בזכות מבנה המס הייחודי שלנו, חבות המס בישראל על הכנסות ריבית היא 15% בלבד ללא קשר להכנסות מס שולי אחרות. לדוגמה, נישום בעל הכנסה פירותית (משכורת, דיבידנד, שכירות וכו) בגובה 600,000 ₪ בשנה ישלם מס בגובה כ- 250,000 ₪ (כ- 42%). לעומת זאת, נישום בעל הכנסה מריבית בגובה 600,000 ₪ ישלם מס בגובה 90,000 ₪ (15%) בלבד, כך שמדובר בהטבת מס משמעותית.

תשלום הריבית נמשך מחשבון הבנק של היזם באופן אוטומטי ובתאריך קבוע, בדיוק כמו הוראת קבע בבנק. במקרה ואין כיסוי לתשלום הריבית נשלח מכתב התראה לפני פתיחת הליכים משפטיים.

החל מנקודה זו, הריבית עולה למקסימום הריבית המותרת בחוק (לדוגמה 18% במדינת פלורידה).

במידה והיזם לא הגיב מכתב ההתראה, המחלקה המשפטית שלנו מגישה תביעה לבית המשפט הדורשת חילוט הבטוחה לצורך תשלום הריבית והשבת מלוא סכום המימון. התהליך כולו אורך מספר חודשים ואנו נושאים בכל העלויות הכרוכות בביצוע ההליך המשפטי עד להחזר מלא של קרן המימון והריבית לתקופת ההשקעה.

אז זהו, שאין פה שום קטצ'. אנחנו עובדים בשקיפות מוחלטת. מה שאתם רואים זה מה שאתם מקבלים. 

העובדה שהעסקאות הללו נשמעות על פניהן 'Too good to be true' אין פירושה שהן לא קיימות במציאות. אנחנו פיתחנו שיטות פעולה ייחודיות כדי לאתר עסקאות כאלה ומערך לוגיסטי זמין ושיטתי כדי למקסם את הפוטנציאל ואת התשואות.

מסלול השקעה במימון נדל"ן הינו נוח וכדאי במיוחד, שכן לעומת השקעה ישירה בנדל"ן, הוא מאפשר תזרים חודשי גבוה החל מחודש הראשון, נזילות יחסית של קרן ההשקעה וגיבוי מלא של נכס נדל"ן.

עם מאות עסקאות מימון נדל"ן מוצלחות בנפח כולל של מעל $22,000,000 אנחנו מזמינים אותך להתרשם מההמלצות של המשקיעים שלנו. וכמובן נשמח לחבר ביניכם לשיחת התרשמות ישירה. כמו שכבר אמרתי: What you see is what you get. 

בודק...