השקעות נדל״ן בארה"ב

מעל 200 משקיעים
0
נכסים בבעלות החברה
0
מימון בנקאי
0
לבעלי הון מעל 100000
0

יצירת הכנסה פסיבית מהשקעות נדל״ן

אם יש לך סכום כסף פנוי ואתה מעוניין להגדילו, אם אתה מחפש דרך לייצר הכנסה פסיבית ולהכניס כסף מבלי לעבוד עבורו- מה שאתה צריך זה אפיק השקעה שיאפשר לכסף שלך לעבוד עבורך. כאשר הריבית בבנק אפסית והבורסה מנופחת, השקעות נדל"ן בארהב עשויות להיות פתרון יעיל וכדאי.

השקעה היא הקצאת הון בהווה לטובת הגדלתו בעתיד. ללא כל ספק, זו הוכחה כדרך היעילה והפשוטה ביותר לצבירת הון רב בזמן קצר. השאלה הגדולה שעליך לשאול את עצמך תחילה היא כמובן: במה כדאי להשקיע? שכן כדאיות אפיקי ההשקעה משתנה ממשקיע למשקיע, בהתאם למטרת ההשקעה, תפיסת עולמו וחשוב מכל, יכולתו לספוג הפסד.

מסלולי השקעה

בוחרים מסלול מנצח

במסלול קבוצת השקעה אנחנו מציעים לך שותפות בנכס אשר יניב תשואה חודשית נאה לאחר שנרכש ועבר שיפוץ והשבחה. הנכס נרשם על שמך ועל שמנו, במשותף ואנחנו מתחלקים בכל ההכנסות וההוצאות העתידיות של הנכס.

במסלול קבוצת הלוואה אנו מציעים  להשקיע בהתאם ליכולתך וליהנות מהכנסה חודשית ותשואה יציבה. ההשקעה שלך משמשת כהלוואת גישור ליזם נדל"ן אשר נבחר על ידינו בקפידה.

השקעות נדל"ן – סקירה כללית

אפיקי השקעה – בין סיכוי לסיכון

השקעה בתכניות חיסכון ופיקדונות, כמו גם השקעה באגרות חוב ממשלתיות – עשויות להיות פתרון מצוין לשמירה על ערך הכסף, אבל לא להגדלת ההון הקיים.

השקעה באגרות חוב קונצרניות, במטבעות או בסחורות – היא כבר השקעה ברמת סיכון בינונית, שמחייבת ידע וניסיון ואינה מבטיחה לשמור על ערך הכסף. גם השקעה במניות מחייבת ידע וניסיון ויכולה להניב רווח נאה, אולם רמת הסיכון אינה מובטחת והיא עלולה להתגלות כגבוהה ביותר.

השקעות נדל"ן – סיכון נמוך ונכס מוחשי

השקעה בנדלן לעומת זאת, מציעה רמת סיכון נמוכה ולכן היא אפיק אידיאלי למשקיעים סולידיים המעוניינים לשמור על ערך הכסף אך בה בעת גם להגדיל את הונם. ארבעת היתרונות של השקעה בנדל"ן:

  1. השקעה בנכס פיזי – מוחשי
  2. הכנסה שוטפת מדמי השכירות (בנדל"ן מניב)
  3. אפשרות לרווח הוני בעת מכירת הנכס
  4. הגנה מובנית בפני אינפלציה

שוק הנדל"ן בישראל – השקעה גבוהה ותשואה נמוכה

קשה למצוא היום הזדמנות השקעה אטרקטיבית בשוק הנדל"ן הישראלי. ההשקעות הדרושות גבוהות, התשואה היחסית על ההשקעה נמוכה וניסיונות הממשלה להוריד את מחירי הנדל"ן אינם תורמים ליציבות ההשקעה.

חברת BSD Capital – השקעה מניבה יחד איתך

בשש השנים האחרונות אנו עוזרים לישראלים להשקיע בנדל"ן בארה"ב תוך ביטחון, שקיפות וייצור תשואה מקסימלית על ההשקעה. פיתחנו מודל שותפות ייחודי המבטיח איחוד אינטרסים מושלם בנינו ובין המשקיע. ללא דמי תיווך או עמלות, אנו שותפים בכל נכס ויש לנו מחויבות מלאה להצלחת המיזם.

בשורה התחתונה: השקעות נדל"ן מניב בראש שקט

השקעה במרחק אלפי קילומטרים אינה מתאימה לכל אחד. המגבלה הגיאוגרפית, חוסר הידע וההבנה של השוק, החשש מהוצאות בלתי צפויות, תשלומי מיסים בארץ זרה והתמודדות יומיומית עם שוכרים ובעלי מקצוע – כל אלה הם רק חלק מהשיקולים שעוצרים משקיעים פוטנציאלים מלהשקיע מעבר לים.

ב-BSD Capital השקעות נדל"ן בארה"ב בנינו מערכת משומנת לרכישה, השבחה וניהול נכסים מניבים. כל הנכסים נרכשים במחיר נמוך משמעותית ממחיר השוק, מושבחים על ידי חברת השיפוצים שהקמנו ומנוהלים על ידי חברת ניהול שלנו.

מתוך היכרות עמוקה עם החששות והצרכים של המשקיע הישראלי, יצרנו שני מסלולי השקעה ייחודיים, המציעים פתרונות אופטימליים למשקיעים שונים ולרמות השקעה שונות:

שותפות ביזמות נדל"ן

השקעה במימון נדל"ן

1. הצטרפות משקיעים

2.חתימה על חוזה

3.בעלות על הנכס

4.השבחת הנכס

5.הכנסה שוטפת

6.בחינת עסקה

בודק...