נכסים מסחריים להשקעה

הצטרפו להשקעות הנדל״ן מניבות בארה״ב

נכסים מסחריים מבית BSD Capital

הצטרפו למועדון המשקיעים היוקרתי של B.S.D

CAPITAL GROUP CLUB

השאירו פרטים..

כל מה שרציתם לדעת על נדל"ן מסחרי בארה"ב

נכסים מסחריים להשקעה

נכסים מסחריים להשקעה, אופציית השקעה מורכבת אך ברוב המקרים מניבה תשואה גבוהה במיוחד. תחת ההגדרה "נדל"ן מסחרי" נכללים סוגים רבים של נכסים; קניונים סגורים, מרכזי קניות פתוחים, מסעדות, חניונים, בנייני משרדים, משרדים בודדים, בתי עסק במבנה בודד כגון מסעדה, בית מרקחת, סופרמרקט אשר בנויים כמבנה בודד המיועד אך ורק לשם בית העסק הספציפי ועוד.

משקיע בודד, אשר מעוניין להשקיע סכום התחלתי נמוך יחסית לא יוכל לרכוש בעצמו מרכז קניות שלם או אפילו מבנה בו מסעדה אחת. איתנו, תוכלו להצטרף אל קבוצת המשקיעים שלנו ויחד נגיע לסכומים הנדרשים לרכישת נכסים מסחריים להשקעה מניבה. כל מה שנדרש מכם זה להגיע לפגישה ואנחנו נעשה את השאר.

בשנים האחרונות חברת לבינטין השקעות נדל"ן מאתרת נכסים במחירים אטרקטיביים, במחיר נמוך משמעותית ממחיר השוק, ובכך אנו מאפשרים לקהל לקוחותינו ליהנות מיכולות ההשבחה שפיתחנו במחירים הזולים ביותר ולמקסם את הרווחיות והתשואה על הנכס הודות לניהול הנכס המקצועי שלנו.

בואו נדבר על מרכזי קניות.

בשנתיים האחרונות רווחת הנחה כי כל מרכזי הקניות בארה"ב עומדים לפני סגירה. בואו נחדד את "האמת" הזאת. כפי שניתן לקרוא במאמר שנכתב בכלכליסט ביוני 2018  "בארה"ב פועלים כ-115 אלף מרכזי קניות פתוחים אשר נהנים משגשוג וצמיחה, לעומת 1,040 קניונים בלבד (פחות מאחוז ממרכזי הקניות בארה"ב) שסובלים בשנים האחרונות מחולשה. על פי הערכות, מספרם של הקניונים צפוי להמשיך להצטמצם בכ-15% עד 20% עד 2024, בעוד שהמרכזים המסחריים הפתוחים ימשיכו להתחזק על חשבונם."

המרכזים המסחריים הפתוחים, אלה שהוצאות התחזוקה בהם נמוכות בהרבה, משגשגים וממשיכים להתחדש. בחרנו להסביר זאת על ידי הצגה של היתרונות הבולטים של השקעה בנכס מסחרי:

 1. שכירויות ארוכות טווח

בניגוד להשקעה בדירה או בית מגורים, בנכסים מסחריים נוהגים לעגן את תקופת השכירות לשנים קדימה ולפעמים לעשרות שנים קדימה (תקופות השכירות המקובלות נעות בין 5, 10 ל-15 שנים עם אופציית הארכה ל-5/10 שנים נוספות). שקט נפשי וביטחון כי תזרים המזומנים ימשיך להגיע אלינו במשך שנים רבות וכי לא נצטרך לדאוג לדיירים חדשים אלו הם מרכיבים חשובים בכל השקעה, ובפרט בהשקעות נדלן בארהב.

 1. שוכרים יציבים, רשתות ענק, תנועה מושכת עוד תנועה

אחד היתרונות המשמעותיים של השקעה בנדלן מסחרי היא רמת האמינות הגבוהה של השוכרים. בארה"ב קיימות אלפי רשתות ענק אשר באופן שוטף מחפשות נכסים להתחרב אליהם ולפתוח סניפים חדשים בהם. רשתות אלה הופכות בדרך כלל לשוכר עוגן. מונח חשוב בתחום הקמעונאות הוא שוכרי עוגן Anchor tenant. חנות עוגן, היא חנות אשר מושכת קונים, העוגן של המרכז המסחרי, בדרך כלל מדובר באחת החנויות הגדולות במרכז הקניות, בדרך כלל חנות כלבו או רשת קמעונאית גדולה שיש לה פנייה רחבה ובסיס לקוחות רחב. בלבינטין השקעות נדל"ן אנו מקפידים להכניס שוכרי עוגן למרכזים המסחריים שברשותנו. למרכזי קניות עם חנויות עוגן יש ביצועים טובים יותר מאשר אלה ללא, כמו כן העוגן עוזר למשוך קונים אשר בתחילה נמשכו לחנות העוגן ולאחר מכן רכשו בחנויות אחרות בקניון.

בהקשר זה ראוי שנציין כי כאשר מדובר בחברה ששוכרת מאיתנו את הנכס, קל יותר לדעת מה מצבה הפיננסי, ובפרט כשמדובר בחברות ציבוריות (אך גם כשמדובר בחברות פרטיות, שיכולות כמובן להציג מאזנים ודוחות רלוונטיים). תמונת המצב המדויקת והעדכנית מאפשרת לנו לבחור שוכרים איכותיים ובעלי איתנות כלכלית.

 1. מקסום מינוף השיווק של המרכז המסחרי

מרכזים מסחריים הופכים להיות פלטפורמת פרסום חזקה מאוד לעבוד איתה, זה דבר אשר קשה לנצח כאשר משווים לאפשרויות השקעה אחרות. אפשרות מקסום הכוח השיווקי נשאבת מהמרכז המסחרי כולו כיחידה אחת בד בבד כל חנות בתוך המרכז המסחרי כאינדיבידואל.  לכל חנות או בית עסק בתוך המרכז המסחרי, בין אם מדובר ברופא שיניים, מספרה או חנות למזון לבעלי חיים, יש את מחלקת השיווק שלה. זו הסיבה לכך שהתנועה למרכז המסחרי נשמרת בלי קשר לשיווק ופרסום הנעשה על ידי הנהלת המרכז המסחרי.

 1. צימצום ופיזור סיכון

משחק הסיכון הוא מה שאתה הולך לשחק כשזה מגיע להשקיעה כלשהיא. הכל סובב סביב הפחתת הסיכון שאתה לוקח מלכתחילה וזה שאתה צובר ככל שאתה מתקדם בתהליך. מרכזים מסחריים הם נהדרים, כי הסיכון שאנו לוקחים כמשקיעים מתפזר.

תאר לעצמך שיש לך חנות קטנה בפינת הרחוב. אם החנות מוצלחת, ההשקעה שלך בטוחה. אם החנות שלך לא מוצלחת הלך הכסף. כאשר מדובר במרכז מסחרי, חנות אחת לא מוצלחת וזה לא יהיה סוף העולם בכלל. חנויות מוצלחות אחרות יוכלו לשמור על ההשקעה שלך רווחית.

אחד הפרוייקטים הגדולים והבולטים שלנו הוא המרכז המסחרי Oneco Shopping Center אשר נרכש על ידינו יחד עם קבוצת משקיעים שלנו בסוף שנת 2017.

נכסים מסחריים להשקעה

Oneco הינו מרכז מסחרי ענק בגודל של 12,000 מטר רבוע (בנוי) סה"כ 55,000 מטר רבוע הכוללים 700 מקומות חניה. המרכז נרכש על ידי חברת Bsd Capital, חברה שנוסדה משיתוף פעולה של לבינטין השקעות נדל"ן ושותף מקומי בפלורידה אשר מתמחה בנדל"ן מסחרי. רכשנו את המרכז המסחרי כאשר הוא מעוגן על ידי 4 רשתות לאומיות ענקיות:

תקציר על המקום:

 • מחיר הקנייה של המרכז המסחרי הינו משמעותי מתחת עלות השחלוף.
 • הזדמנות נדירה לשיפוץ ושדרוג הנכס יחד עם גמישות למקם מחדש את הדיירים עבור שיפוץ מסחרי או קמעונאי.
 • 4 שוכרי עוגן ארציים –  Dollar General, Subway, Checkers, and Citi Trends.
 • הנכס ממוקם על כביש 70/53 אשר נחשב לציר התנועה המרכזי והחשוב ביותר החוצה מערב למזרח.
 • בכביש הראשי הסמוך למרכז עוברת תנועה של כ-35,000 רכבים ביום.

תקציר פיננסי:

 • מחיר קניית הנכס: $4,900,000
 • עלות השבחה $2,100,000
 • נרכש בחודש דצמבר 2017 באכלוס של 20% 
 • כבר תוך חצי שנה, יוני 2018 אכלוס של 52%
 • תשואה צפויה באכלוס מלא 17%
 • שווי הנכס באכלוס מלא כ-$16,000,000

לפרטים נוספים אודות המרכז המסחרי להשקעה Oneco Shopping Center לחצו כאן.

רוצה להצטרף אלינו?
BSD השקעות נדל"ן בארה"ב
שותפים להשקעה – מחויבים להצלחה!
הכנס לדף צור קשר או התקשר:
053-222-4466
הצטרפו למועדון המשקיעים היוקרתי של B.S.D
CAPITAL GROUP CLUB
השאירו פרטים..
בודק...