השקעות נדל״ן בחו"ל

0
מעל 200 משקיעים
0
נכסים בבעלות החברה
0
מימון בנקאי
0
לבעלי הון מעל 100000
השקעות נדל"ן בחו"ל ובארצות הברית

השקעות נדל"ן בחו"ל תמיד היו ההשקעות בטוחות בתחום. בעוד שבכל השקעה יש סיכון, השקעות נדל"ן הוכיחו את עצמן מניבות גם בתקופות שפל כלכלי. הסיבה לכך טמונה בעובדה שאף פעם לא חדל הביקוש או הצורך בבניינים, בתים, משרדים, וחללים לצרכים שונים. יחד עם זאת, כמו בכל תחום ההשקעות, זה חשוב ואף הכרחי לדעת באיזה נכס כדאי להשקיע, להבין את הסיכונים מול הסיכויים, לנתח נכון את היתרונות והחסרונות של מיקום הנכס, והכי חשוב, לדעת לבחור עם איזו חברת השקעות לעבוד והאם מדובר במומחים אמינים ומנוסים. 

ובכן, כאשר מדובר במומחיות בהשקעות נדל"ן, חברת BSD עומדת בין חברות השקעות הנדל"ן המובילות, וזאת בזכות הניסיון, המקצועיות והשקיפות שהם מציעים בתהליך ההשקעה ללקוחותיהם. אך מהו תחום הנדל"ן ולמה כדאי להשקיע בו? בוא נסביר.

מסלולי השקעה

בוחרים מסלול מנצח

במסלול קבוצת השקעה אנחנו מציעים לך שותפות בנכס אשר יניב תשואה חודשית נאה לאחר שנרכש ועבר שיפוץ והשבחה. הנכס נרשם על שמך ועל שמנו, במשותף ואנחנו מתחלקים בכל ההכנסות וההוצאות העתידיות של הנכס.

במסלול קבוצת הלוואה אנו מציעים  להשקיע בהתאם ליכולתך וליהנות מהכנסה חודשית ותשואה יציבה. ההשקעה שלך משמשת כהלוואת גישור ליזם נדל"ן אשר נבחר על ידינו בקפידה.

מה זה השקעות נדל"ן?

השקעות נדל"ן מחולקות לכמה קטגוריות וחשוב לדעת ולהבין באיזו קטגוריה הנכם מעוניינים להשקיע. בעוד שתחום הנדל"ן עוסק בנכסים, השקעות בנדל"ן יכולות לנוע בין השקעה בפרויקט בניה, בנכס להשכרה, בהשבחת נכס ומכירה, בנכסים מסחריים, ועוד. כל השקעה היא שונה וצריך לקחת בחשבון את זמן החזר ההשקעה, את התשואה, והאם מדובר בנכס מניב. כמו כן, למרות שמדובר בתחום בעל יציבות גבוהה ביחד לתחומי השקעות שונים, גם בהשקעות נדל"ן ניתן להשקיע בנכסים שאינם מניבים ולכן חשוב להבין את התחום לעומק ולהיעזר במומחים בתחום הנדל"ן. היתרון המובהק של השקעות נדל"ן זה שכאשר משקיעים נכון אז ניתן להנות מהכנסה פסיבית ויציבה.

איפה מומלץ להשקיע בחול?

לא פעם אנשים מתעניינים להשקיע בחול וזאת כיוון שלעיתים השקעה בנכסים בחול יכולה להיות מניבה יותר משמעותית מאשר השקעה בנדל"ן בארץ (ועל כך נפרט בהמשך). אך כאשר רוצים להשקיע בחול זהו קריטי לעבוד עם אנשי נדל"ן מקצועיים (במיוחד כיוון שמדובר בנכסים להשקעה מרחוק מבלי לראות או להכיר האזור) שחקרו ובחנו את הפוטנציאל באזורים השונים, ובעזרת הנתונים והניסיון הם יודעים לנתח נכון לאן "הרוח נושבת" ולדעת היכן כדאי להשקיע. אחד המקומות המומלצים להשקעה זה ארה"ב מהסיבה שיש שם הגירה פנימית מאסיבית ופיתוח מקומות המזוהים כאטרקציה להגירות השונות. בין אם מדובר באזור מבוקש למשפחות צעירות, לפנסיונרים, או לאזור מסחרי שנמצא במיקום מבטיח במיוחד.

אז למה כדאי להשקיע בנדל"ן בחול?

זאת השאלה החשובה ביותר ויש לה כמה וכמה תשובות. קודם כל נתחיל מהסיבה העיקרית שהיא תשואת הנדל"ן בחו"ל הגבוהה משמעותית מגובה התשואה בארץ. בעוד שבארץ גובה תשואה ממוצעת של השקעה בנכס מגורים מניב עומדת על בין 1-3 אחוזים לשנה, בחול ניתן להנות מתשואה של פי שלוש ואף פי ארבע מהתשואה בארץ. וזאת מבלי לציין את הקלות המיסוי ורווחי ההון. סיבה נוספת חשובה היא עלות הנכסים בחו"ל הזולה משמעותית ממחיר הנכסים בארץ. כך שכבר מראש השקעה בנדל"ן בחו"ל דורשת מאיתנו להשקיע פחות, וכך גם להסתכן פחות. סיבה חשובה ומרכזי לא פחות זה ההיצע האינסופי שיש בחו"ל ובפרט בארה"ב. ארה"ב היא עצומה וקיים שם שפע של נכסי נדל"ן פוטנציאלים להשקעה, כאשר הפיתוח שם לא חדל לרגע, ותמיד נוצרות הזדמנויות חדשות ורווחיות להשקעה. אין ספק שאם כבר להשקיע בנדל"ן, אז יותר משתלם לעשות זאת בנדל"ן בחו"ל, אך חשוב לעשות זאת עם עיניים פתוחות ורק לאחר ניתוח נכון של המצב ושל הפוטנציאל.

דירה להשקעה בחו"ל

כאשר מדובר בהשקעה טובה בנדל"ן בחו"ל, דירה להשקעה בארה"ב היא בהחלט אחת ההשקעות הטובות שקיימות בשוק. כמובן שזה דורש הכרה של האזור, הביקוש הקיים באזור, הבנת הפוטנציאל, והכי חשוב היכרות עם הרגולציה של המדינה בתחום הנדל"ן. יחד עם זאת, כאשר מנתחים את כל הנתונים ומסיקים שמדובר בדירה הממוקמת באזור עם ביקוש גבוה, הגירה המונית פנימית, וסקירה של האם מדובר בביקוש עונתי או לטווח ארוך, דירה להשקעה בארצות הברית יכולה להיות עסק מניב ביותר עם השקעה יחסית נמוכה.

מקומות שאפשר להשקיע בחברת BSD השקעות נדל"ן

חברת BSD השקעות נדל"ן היא חברה המתמחה בהשקעות נדל"ן בחו"ל, ובפרט בארה"ב. צוות המומחים המנוסה של החברה פועל  ללא תקנה כדי לזהות את המקומות הפוטנציאליים ואת הנכסים המניבים ביותר. החברה מציעה ללקוחותיה השקעות נדל"ן בפלורידה, ניו ג'רזי, אטלנטה ופילדלפיה, ועוקבת בהקפדה אחר התנודות והתכונות של אזורי ההשקעה הפוטנציאליים. בנוסף לכך, היתרון המשמעותי בהשקעה בנכסים בארה"ב עם חברת BSD, מעבר למומחיות ולהצלחות המוכחות של השקעות הנדל"ן שלהם, זאת העובדה שהם מציעים למשקיעים שותפות, כאשר הם עצמם משקיעים גם כן בנכסים שהם מציעים, כך שהתהליך המשותף עמם מבוסס על שקיפות מלאה, וכמובן אינטרסים משותפים.

בודק...