5 טיפים להשקעה בנדל"ן בארצות הברית

השקעה בנדל"ן בארצות הברית יכולה להיות עסק מניב מאוד ולהבטיח לנו כמשקיעים הכנסה פסיבית יציבה. יחד עם זאת, בעוד שהשקעות נדל"ן נחשבות להשקעות יחסית בטוחות, אי הכרות עם התחום, חוסר הבנה מקצועי, ואיתור נכסים לא מתאימים להשקעה, יכולים להוביל אותנו להפסדים גדולים. לכן, זה חשוב להבין לפני שאנו משקיעים מהם הדברים שצריך לשים לב אליהם ואיך לבחור את הנכס המתאים.

לשם כך, הכנו עבורכם 5 טיפים חשובים במיוחד להשקעה בנדל"ן בארצות הברית.  בואו נתחיל.

  1. היכרות האזור – הראו לכם נכס מדהים בארצות הברית ואתם בטוחים שזו השקעה מצוינת? לא כל כך מהר, מדוע? מכיוון שייתכן והנכס המרשים הזה ממוקם באזור ללא ביקוש. לכן, צריך לבדוק האם קיימת הגירה לאזור, האם מדובר באזור שנחשב לאזור טוב ובטוח בארצות הברית, מהו האקלים באזור, האם העלויות שם גבוהות או נמוכות, האם האזור מתאים למשפחות, לצעירים, או לפנסיונרים, האם יש שם מקומות עבודה, אוניברסיטאות וכו'.
  2. רגולציה – אחת הטעויות הנפוצות של משקיעים בנכסים בחו"ל ובפרט בארצות הברית זה חוסר היכרות עם הרגולציה המקומית. לא רק שהרגולציה שונה ממדינת ישראל, אלא בארצות הברית היא גם שונה מדינה למדינה. לכן, נניח שקיים נכס מדהים שרק חסר לו כמה שינויים קטנים, צריך קודם לבדוק האם השינויים האלה עומדים בתקני הרגולציה של המקום. לא פעם השינויים שתכננתם הם מה שמבדילים בין נכס מניב לנכס מפסיד.
  3. תשואה – נכון, אומנם כדי להרוויח מנכס צריך קודם כל להשקיע, אך זהו קריטי להבין האם מדובר בהחזר יחסית מהיר של ההשקעה, או שאתם עלולים להמתין עכשיו שנים עד שתחזירו את ההשקעה ועד שתתחילו להרוויח.
  4. האם מדובר בנכס שדורש שיפוץ והשבחה- גם נכס שצריך שיפוץ יכול להיות רווחי, הבעיה היא שמדובר בהשקעה גדולה וצריך לקחת זאת בחשבון. לכן אם אנכם מעוניינים בנכסים מסוג זה ומעוניינים בנכס חדש ומוכן כדי למצוא לו משכירים באופן מידי, חשוב להבין בדיוק את מצב הנכס הקיים.
  5. ביקוש – ביקוש של אזור יכול להיות משהו זמני. ואתם לא מעוניינים בהכנסה זמנית, נכון? לכן, זה חשוב להבין לאן הרוח נושבת במבט לטווח ארוך. לא פעם, דווקא אזורים בפיתוח יכולים להוות השקעה יותר משתלמת מאשר נכס נהדר הנמצא באזור תיירותי תלוי נסיבות, עונה, וטרנד. כאשר מדובר בהשקעה צריך לדעת לקרוא את התמונה ולהסתכל כמה צעדים קדימה

 חושבים להשקיע בנכס בארצות הברית?

 הכירו את החברה להשקעות נדלן בארה"ב BSD Capital מדובר בחברה מנוסה וותיקה שעוסקת ומתמחה בתחום הנדל"ן ויזמות בארצות הברית אשר בבעלותה כ- 100 מיליון נכסים המנוהלים על ידי החברה. הייחוד של BSD זה שהם מציעים ללקוחותיהם שותפות בנכסים מניבים בארצות הברית הנבחרים בקפידה ובכך יוצרים אינטרס משותף גם ללקוח וגם לחברה להשקעה בנכס רווחי. התהליך נעשה בשקיפות מלאה ובמקצועיות חסרת פשרות, ומעניק למשקיעים את ההזדמנות להשקיע בהשקעה בטוחה בשותפות עם מומחים מובילים בתחום הנדל"ן.

 

הצטרפו למועדון המשקיעים היוקרתי של B.S.D

CAPITAL GROUP CLUB

השאירו פרטים..

בודק...