למה כדאי לנו להשקיע בנדל"ן בארצות הברית?

כשמדובר בהשקעות נדל"ן נבונות, ההיצע הגדול מעניק לכל אחד מאיתנו את האפשרות להשקיע בנכס ולייצר לעצמנו הכנסה פסיבית ובטוחה. יחד עם זאת, חשוב להבין שלא כל נכס נחשב להכנסה משתלמת, ובעיקר בארץ כאשר קיים מס רכישה גבוה במיוחד והתשואה ממוצעת (של השקעה בנכסים למגורים או השכרה) היא פי שלוש ואף ארבע קטנה יותר מאשר בחו"ל. מעבר לכך, העלות הגבוהה של הנכסים בארץ לא מאפשרת לכל אחד להשקיע מכיוון שההשקעה הראשונית היא גבוהה במיוחד ולא כולם יכולים להרשות עצמם זאת. לכן, הדרך הטובה ביותר היא להשקיע בנכסים בחו"ל ובפרט בארצות הברית. מדוע? בואו נמשיך.

אז למה כדאי להשקיע בנכסים בארצות הברית?

בעוד שקיימים מקומות נוספים בעולם בהם אפשר לרכוש נכס בעלות נמוכה במיוחד, ארצות הברית היא אחד המקומות הבטוחים ביותר להשקעה גם בגלל הפוטנציאל העצום הטמון במדינה העצומה הזו, וגם כיוון שמדובר במדינה המערבית החזקה ביותר בעולם. לדוגמא, אם ניקח את אוקראינה, לא מעט ישראלים בחרו להשקיע שם בנכסים מהסיבה שהם יכלו לרכוש דירות במחירים נמוכים במיוחד. יחד עם זאת, המלחמה שפרצה בין אוקראינה לרוסיה גרמה לבעלי הנכסים הישראלים להפסדים גדולים ובשלב זה לא ניתן להבין או לצפות האם מדובר בהפסד זמני או מוחלט. ובכן, למרות שלא באמת אפשר לצפות מלחמות, עדיין ניתן להסיק כי ארצות הברית, הלא היא המנהיגה על העולם החופשי, היא אחד המקומות הבטוחים בעולם.

סיבה עיקרית וחשובה להשקיע בנכסים בארה"ב: היצע

ארצות הברית היא מדינה ענקית וקיימים בה אינסוף משאבי טבע, סוגי אקלים שונה, מגוון של אזורים מאוכלסים, הגירה קבועה חיצונית ופנימית, ומבחר עצום של סוגי נכסים להשקעה. מדובר במדינה עשירה שאף פעם לא חדלה מלפתח אזורי אכלוס ולהתפתח, ולכן ההיצע שיש למשקיעים הוא תמיד קיים ואף גדל. מעבר לכך, כיוון שיש לא מעט מקומות שהם בשלבי פיתוח ומהווים מקור הגירה פנימית בארה"ב, ניתן להשקיע שם בנכסים בעלי פוטנציאל רווחי גבוה במיוחד בעלות נמוכה ונוחה, ובסיכון יחסית נמוך.

איך יודעים היכן להשקיע בארה"ב?

למרות היתרונות המובהקים שיש לארה"ב להציע למשקיעים, עדיין מאוד חשוב לזהות את הנכסים המניבים ביותר, ולשם כך צריך לדעת לבחון כמה וכמה פרמטרים. למשל מהו האקלים האזורי, האם מדובר באזור מבוקש בארה"ב, האם מדובר ביעד שפונה אל חתך אוכלוסין גדול, האם מדובר בנכס שמוכן להשכרה או שמדובר בנכס שדורש שיפוץ והשבחה, האם קיימים מקומות עבודה רבים באזור כגון מפעלי יצור חברות סטארט אפ, מהו המעמד הסוציו-אקונומי של האזור, האם מדובר במקום בטוח למגורים, כמה בתי ספר יש באזור, האם קיימת תחבורה ציבורית יעילה, האם יש מקומות בילוי בקרבת מקום, אוניברסיטאות ומכללות, ובכללי האם מדובר ביעד אטרקטיבי שיש לו ביקוש גבוה.

אז האם כדאי להשקיע בנכסים בארה"ב?

התשובה היא חד משמעית כן, אך צריך לדעת כיצד לעשות זאת, לאתר את הנכסים המתאימים להשקעה, ולהבין את הרגולציה המקומית. נשמע מורכב? ובכן עם חברת BSD חברת השקעות נדל"ן תוכלו לעשות השקעה נבונה כאשר מומחים מובילים בשוק הנדל"ן בחו"ל ובארה"ב מלווים אתכם צעד אחר צעד. חברת BSD אשר בבעלותה ובניהולה יותר ממאה מיליון נכסים מציעה ללקוחותיה את ההזדמנות להשקיע בנכסים מניבים בפלורידה, ניו ג'רזי, אטלנטה, דטרויט, יוסטון ופילדלפיה, ועוד, כאשר כל נכס שמוצע להשקעה על ידי החברה, נבחר בקפידה לאחר מחקרים מקיפים שבחנו את הפרמטרים השונים ביסודיות ואת רמת הפוטנציאל הרווחי של הנכס. מדובר בצוות של מומחים עם קשרים בינלאומיים בשוק הנדל"ן העולמי אשר מציעים למשקיעים פוטנציאליים את המומחיות והניסיון שלהם והשקעה משותפת ונבונה.

הצטרפו למועדון המשקיעים היוקרתי של B.S.D

CAPITAL GROUP CLUB

השאירו פרטים..

בודק...