נכסים בחו"ל

השקעה בנכסים בחו"ל

תחום הנדל"ן היה ונשאר התחום היציב ביותר במשק וזאת הודות לביקוש בלתי פוסק שממשיך להיות יציב גם בתקופות המאתגרות ביותר. יחד עם זאת, במדינת ישראל, מחירי הנדל"ן גבוהים במיוחד (וממשיכים לצמוח) מה שמהווה קושי למשקיעים להשקיע. לכן, החלופה המשתלמת ביותר היא השקעה בנכסים בחו"ל שיכולה להעניק רווחיות גדולה בהשקעה נוחה. יחד עם זאת, כדי להשקיע בנכסים בחו"ל חשוב להבין שמדובר בתהליך לא פשוט המלווה בהמון בירוקרטיה ודורש הבנה מעמיקה ומקצועית כיצד לזהות נכס מניב במדינה זרה. בעוד שבארץ יותר קל לנו לנתח את ההשקעה על פי ההיכרות שלנו עם האזורים השונים והיכולת לנתח את הביקוש העתידי, כשזה קשור לנדל"ן בחו"ל רובנו לוקים בחוסר מידע והכרה של האזור. ובכל זאת, עדיין משתלם יותר לבצע השקעה בנכסים בחו"ל. מדוע? בואו נפרט.

היתרונות של השקעה בנכסים בחו"ל

אז כפי שציינו, בארץ המחירים הגבוהים מגבילים את יכולת ההשקעה שלנו ולכן מחירי הנכסים בחו"ל נחשבים ליתרון עצום עבור משקיעים ואשר מאפשר להם לרכוש כמה נכסים במחיר שבארץ לא בטוח מספיק עבור נכס אחד. יתרון נוסף זה התשואה. נכס בחו"ל יכול להעניק לכם תשואה גבוהה במיוחד (ובמיוחד ביחס לארץ). לדוגמא, גובה תשואה ממוצעת של השקעה בנכס מגורים בארץ עומד על בין 1-3 אחוזים לשנה, כאשר בחו"ל הוא עומד על ממוצע של פי שלוש ואף פי ארבע במינימום. בנוסף, השקעה בנכסים בחו"ל מעניקה לנו יותר גמישות, וניתן להחליט האם אנו מעוניינים בהשקעה להשכרה מיידית, השקעה להשבחה ומכירה, השקעה לטווח ארוך, לטווח קצר, כשותפות, וכו', וצריך לזכור שגם רמת המיסוי שונה מעלות המיסוי בארץ, וברוב המקרים נמוכה בהרבה.

היכן מומלץ להשקיע בנכסים בחו"ל?

ובכן, אחד המקומות המשתלמים להשקעה בנכסים זה ארצות הברית. מעבר להיצע האדיר שניתן למצוא שם של נכסים מניבים פוטנציאלים, מדובר גם במדינה שלא חדלה מלפתח ולהתפתח ושתמיד מייצרת הזדמנויות חדשות להשקעה. כמו כן, המחירים של נדל"ן להשקעה בארה"ב נמוכים וניתן לרכוש שם נכס איכותי ומשתלם שבארץ נכס בעל מאפיינים דומים יעלה כפול ואף פי שלוש. יחד עם זאת, כדי להשקיע בנדל"ן בארצות הברית חשוב לחקור לעומק את אזור הנכס ולבצע סקר שוק, להכיר את הרגולציה שמשתנה ממדינה למדינה, והכי חשוב, לזהות את "התנועה" בארה"ב כדי להבין האם מדובר בנכס משתלם לטווח ארוך, או בהשקעה שעומדת לעמוד ללא ביקוש לזמן רב.

 מתעניינים בהשקעה בנכסים בחו"ל? עשו זאת עם מומחים מובילים לצידכם

חברת BSD היא אחת מחברות הנדל"ן המובילות בארץ שמתמחות בהשקעה בנכסים בחו"ל. בבעלות החברה כיותר מ-100 מיליון נכסים אשר נמצאים בניהולם, ויותר מ-200 משקיעים מרוצים שבחרו לעבור עמם את התהליך. החברה וצוות המומחים שלה פועלים בכל יום כדי לאתר נכסים מניבים אשר נבחרים בקפידה ותחת קריטריונים מחמירים וזאת כדי להעניק ללקוחותיהם את האפשרות להשקיע בנכסים בעלי אופק ריווחי גבוה ומבטיח. בין הנכסים הרבים שלהם, ניתן להשקיע בנכסים בפלורידה, יוסטון, ניו ג'רזי, אטלנטה ועוד. אז רוצים להשקיע בנכסים בחו"ל? עשו זאת בחוכמה, עשו זאת עם ליווי של מומחים, עשו זאת עם חברת BSD.

 

 

הצטרפו למועדון המשקיעים היוקרתי של B.S.D

CAPITAL GROUP CLUB

השאירו פרטים..

בודק...