קניית נכס בארה"ב – צעד אחר צעד

מחפש השקעה יציבה ובטוחה אבל לא רוצה להתעסק עם תחזוקת נכס וטיפול בשוכרים מעבר לים? מעוניין בהשקעה אטרקטיבית ורווחית, אבל לא בראש שלך להתעסק עם כל הטיפול בהשבחת הנכס ובניהול השוטף? מאמין שרחוק מהעין רחוק מהלב וחושש מהוצאות בלתי צפויות, מהתמודדות עם שוכרים בעייתיים ומרמת סיכון גבוהה? ואולי אתה פשוט רוצה השקעת נדל"ן כדאית, שתאפשר לך להשקיע כפי יכולתך אך בה בעת ליהנות מיתרון הגודל האטרקטיבי של נכס גדול?

 

תהא אשר תהא הסיבה שהובילה אותך לחפש נדל"ן בארה"ב, הדרך הנכונה לקניית נכס בארה"ב עוברת דרך 8 שלבים שחשוב להכיר ולבצע. רצוי – עם גורם שמכיר את השוק היטב ושידע לתת לך את העצה וההכוונה הנכונות.

 

תהליך קניית נכס בארה"ב – צעד אחר צעד:

  1. ייעוץ ותכנון: בפגישת ייעוץ ראשונית, אנחנו קובעים ביחד את סכום ההשקעה ואת משך ההשקעה. בהתאם לסכום ולתקופה שנבחרו מנתח גיא לבינטין, מנהל החברה, את צורכי ההשקעה שלך ובונה את אסטרטגיית ההשקעה המתאימה לך ביותר. חשוב מאוד לבחור השקעה שתתאים גם לאופי שלך, כמשקיע.
  2. איתור ההזדמנות: בשלב השני, מוצגות בפניך כמה הזדמנויות אטרקטיביות, המתאימות לאסטרטגיית ההשקעה שנבחרה. יחד נבחר את הנכס המתאים ביותר ונערוך את כל הבדיקות הדרושות לרבות: בדיקת מבנה וחריגות בנייה, חובות ושעבודים וכד'. בסיום שלב זה נחתום על הסכם השותפות ונצא לדרך.
  3. רכישה ורישום של הנכס: בשלב זה מתבצעת הרכישה בפועל, כאשר ההון שלך עובר ישירות למוכר הנכס. התהליך מלווה על ידי עו"ד נאמן המכונה Title Company, שתפקידו לרשום את הנכס על שמך ועל שם החברה שלנו במשותף. בה בעת להבטיח את העסקה ולוודא שהנכס נקי מכל חבות לצד שלישי.
  4. השבחה: בשלב זה מתחיל תהליך ההשבחה והשיפוץ. אנחנו נעביר לך הצעת מחיר מסודרת לכל הנדרש ונזמין אותך להיות שותף מלא בקבלת כל ההחלטות. חשוב לנו מאוד שהתהליך ייעשה בשקיפות מלאה. תוך הצגת דו"חות וצילומים מהאתר, בזמן אמת.
  5. השכרה: לאחר גמר ההשבחה, מתחיל שלב שיווק הנכס לצורך השכרתו. בשלב זה אנחנו בוחרים דייר מתאים ומבצעים בדיקות רקע יסודיות הכוללות: בדיקת קרדיט, עבר פלילי ורקורד של פינויים בעבר. בתום שלב זה נחתם הסכם השכירות והנכס מאוכלס.
  6. ניהול ואחזקה: זה המקום שבו נכנסת לתמונה חברת ניהול הנכסים שלנו, שתטפל מעתה ואילך בנכס באופן שוטף לרבות: גביית דמי השכירות, תשלום הוצאות, תיקון תקלות, פינוי דיירים במידת הצורך וכד'. אתה, המשקיע, תקבל דו"ח חודשי המפרט את כל ההכנסות וההוצאות.
  7. הכנסה חודשית: חלקך בשכר הדירה מועבר מדי חודש לחשבון הבנק האמריקני שלך, שנפתח במיוחד למטרה זו. כמו כן תקבל דיווח חודשי על העברת הכסף, ישירות למייל שלך.
  8. סיום ההשקעה: מכירת הנכס תיעשה בהחלטה משותפת ובהתאם לאסטרטגיית ההשקעה. בשלב זה, אנו מכינים את הנכס למכירה ומשווקים אותו בערוצים המתאימים. נחתם הסכם המכירה עם הרוכש, סכום המכירה מועבר לעו"ד הנאמן אשר מחלק אותו בינך לבין חברת לבינטין השקעות, על פי אחוזי הבעלות בנכס.

 

רוצה להצטרף אלינו?

BSD Capital LLC נדל"ן בארה"ב

שותפים להשקעה – מחויבים להצלחה!

התקשרו עכשיו לתיאום פגישה: 053-222-4466 

הצטרפו למועדון המשקיעים היוקרתי של B.S.D

CAPITAL GROUP CLUB

השאירו פרטים..

בודק...