מסלול נכסים מניבים למכירה – סיפורם של רחל ועופר שטרן

רחל ועופר חיפשו השקעה יציבה ובטוחה אבל לא רצו להתעסק עם תחזוקת נכס וטיפול בשוכרים מעבר לים. מסלול השקעה ייחודי מסוגו בשוק הנדל"ן בארה"ב הבטיח להם, נכס מניב כבר מהיום הראשון.

רחל ועופר נכנסו כמשקיעים אצלנו במסלול נכסים מניבים למכירה. במסלול זה הוצעה להם שותפות 50/50 בנכס שהושכר לדייר משנה. הנכס מניב תשואה חודשית נאה לאחר שנרכש על ידינו ועבר שיפוץ והשבחה. הנכס נרשם על שמם ועל שמנו, במשותף, ואנחנו מתחלקים באופן שווה בכל ההכנסות וההוצאות העתידיות של הנכס. כך מובטח איחוד אינטרסים מלא בין המשקיעים לחברה המנהלת, ללא עמלות תיווך. כפי שאמרנו: אצלנו, כל משקיע הוא גם שותף.

תהליך ההשקעה במסלול נכסים מניבים למכירה – צעד אחר צעד:

  1. ייעוץ ותכנון: בפגישת ייעוץ ראשונית, אנחנו קובעים ביחד את סכום ההשקעה ואת משך ההשקעה. בהתאם לסכום ולתקופה שנבחרו מנתח גיא לבינטין, שותף מייסד ו-CFO, את צורכי המשקיע ובונה את אסטרטגיית ההשקעה המתאימה לו ביותר.
  2. איתור ההזדמנות: בשלב השני מוצגים בפני המשקיע כמה נכסים אטרקטיביים, מושבחים ומושכרים, המתאימים לאסטרטגיית ההשקעה המוסכמת. מנהל החברה והמשקיע בוחרים את הנכס המתאים ביותר וחותמים על הסכם שותפות.
  3. רכישה ורישום של הנכס: הנכס נרשם על שם המשקיע וחברת BSD Capital במשותף ביחס של 50/50, כאשר 50% משווי הנכס מועברים על שם המשקיע.
  4. ניהול ואחזקה: חברת ניהול הנכסים שלנו מטפלת בנכס באופן שוטף ובכלל זה: גביית דמי השכירות, תשלום הוצאות, תיקון תקלות, פינוי דיירים במידת הצורך וכד'. המשקיעים מקבלים דו"ח חודשים המפרט את כל ההכנסות וההוצאות.
  5. הכנסה חודשית: חלקו של המשקיע בשכר הדירה מועבר מדי חודש לחשבון בנק אמריקאי על שמו, שנפתח במיוחד למטרה זו. המשקיע מקבל דיווח חודשי על העברת הכסף.
  6. סיום ההשקעה: מכירת הנכס נעשית בהחלטה משותפת ובהתאם לאסטרטגית ההשקעה. הרווח מחולק באופן שווה בין המשקיע לבין חברת BSD Capital.

היתרונות האטרקטיביים של מסלול נכסים מניבים :

  • שותפות עם החברה המנהלת מבטיחה שותפות אינטרסים לכל אורך הדרך..
  • תשואה גבוהה כבר מרגע הרכישה.
  • חלוקה שווה בנטל ההוצאות מקנה ביטחון מלא למשקיע.
  • הכנסה חודשית פסיבית קבועה ללא עמלות תיווך.

סיפורה של השקעה

בית פרטי צמוד קרקע (Single Family Home) בשכונת Melrose Park

הבית נמצא בשכונה בה ביקוש גבוה לשכירות ולרכישה. סביב השכונה ישנם אזורי תעסוקה ומרכזי קניות. יתרונה המרכזי הוא בקרבתה למרכז העיר פורט לודרדייל ולאזורי תיירות באזור.

הבית נבנה בשנת 1960 מבטון ובלוקים. הוא מכיל 3 חדרי שינה ו-2 אמבטיות בשטח כולל של 138 מ"ר. הנכס מושכר למשפחה טובה תמורת 1,600$ בחודש + אופציה לחידוש החוזה לשנים נוספות.

למשקיע מובטחת הכנסה חודשית של 600$ מיום הרכישה, המגלמת תשואה נטו של כ- 9% בשנה.

סיפורה של משקיעה

רחל שטרן (היא ובעלה הצטרפו להשקעה בנכס)

היה לנו סכום כסף פנוי להשקעה והחלטנו להשקיע בנכס בארה"ב. החלטנו על סכום ההשקעה וגיא עזר לנו לבחור נכס והראה לנו מהן העלויות ומה הצפי באזור. רכשנו את הבית במשותף ומאז הכל מתנהל בדיוק כפי שהבטיחו שלנו.

כבר מהחודש הראשון נכנס שכר הדירה לחשבון בארה"ב. אנחנו מקבלים דו"חות חודשיים סדורים על כל ההוצאות השוטפות וכל חודש יש הפרשה למיסים עתידיים.

למעט הפגישה הראשונית – הכל מתנהל באינטרנט ודופק כמו שעון. אנחנו מאוד מרוצים. החברה רצינית ואנחנו שוקלים להיכנס איתם להשקעה נוספת. אני מאוד ממליצה.

 

רוצים להצטרף אלינו?

BSD Capital LLC נדל"ן בארה"ב

שותפים להשקעה – מחויבים להצלחה!

התקשרו עכשיו לתיאום פגישה ללא כל התחייבות: 050-123-4567

 

הצטרפו למועדון המשקיעים היוקרתי של B.S.D

CAPITAL GROUP CLUB

השאירו פרטים..

בודק...