החזר השקעה לנכסים

החזר השקעה לנכסים

בעולם שלוקה בחוסר יציבות כלכלית ואי וודאות, שוק הנדל"ן מוכיח את עצמו שוב ושוב כאחד מהתחומי ההשקעות היציבים. הסיבה לכך טמונה בצרכים הקבועים והאינם משתנים של בני האדם בדיור ובמבנים למטרות שונות. יחד עם זאת, כאשר מדובר בהשקעה מניבה בנכסים, זה חשוב לדעת באיזה נכס להשקיע, היכן, מהי רמת הסיכון, וכמובן מהי רמת הכדאיות. ובכן, כאשר מדובר בהשקעות נדלן נכונות, יש לא מעט אפשרויות שוות ערך של נדלן מניב בארה"ב. כמו כן, אם הנכם שוקלים להשקיע בנכסים בארה"ב, יש כמה דברים חשובים שכדאי לדעת, וביניהם מהו נכס מניב בארה"ב, כיצד ניתן להשקיע נכון , ובאלו סוגי נכסים כדאי להשקיע.

סוגי נכסים להשקעות נדלן בארה"ב

השקעה נכונה בנכס מניב בארצות הברית מתחילה בשני דברים מרכזיים: סוג הנכס וביקוש.

סוג הנכס יכול להיות דירת מגורים, קומפלקס, משרדים, ומרכזי קניות וההשקעה בהם מאוד תלויה במידת ההשקעה, בצורך להחזר השקעה לנכסים מיידי, וביכולת הפיננסית להשקיע. לעומת זאת, הביקוש, תלוי בהמון משתנים שונים שצריך לחקור ולהבין כדי להעריך את מידת הכדאיות של ההשקעה בנכס. ולשם כך צריך לבחון את המשתנים הבאים:

  1. ביקוש אזורי והגירה פנימית – ארצות הברית כפי שאתם יודעים היא פדרציה (ומעצמת על) המורכבת מ-51 מדינות, כאשר חלקן נחשבות ליעדי הגירה בולטים ומבוקשים. לכן, כאשר מדובר בנדל"ן מניב בארה"ב, זה הכרחי להבין מהם האזורים האסטרטגיים שמושכים אליהם הגירה באופן קבוע. למשל, כיום אטלנטה נחשבת לאחת מהמדינות האטרקטיביות לאוכלוסייה הצעירה בארה"ב, ואמריקאים צעירים רבים מוצאים את עצמם מהגרים אליה, זאת מכיוון שהיא מאפשרת להם לרכוש בתים פרטיים במחירים מוזלים הנעים בין 100,000$- 200,000$ דולר (דבר שלא יתאפשר להם במדינות אחרות). כמו כן, יש מדינות אשר הביקוש להן הוא דווקא מהאוכלוסייה הבוגרת יותר והשיקולים שלהם מתבססים על איכות חיים, אקלים, ורמת המיסוי.
  1. מיסי רכישה – בארצות הברית לכל מדינה יש אופן מיסוי שונה. ולכן, כאשר רוצים להשקיע/לרכוש נכס מניב בארה"ב, זה קריטי לבחון את ההשקעה גם בפן של גובה מס הרכוש של המדינה הספציפית. לדוגמא, בעוד הממוצע הכללי של מס רכוש בארה"ב עומד על 1%, יש מדינות בהן המס קטן פי שלוש. יחד עם זאת, אסור להפוך זאת לשיקול המרכזי, מכיוון שאם מדובר במדינה ללא ביקוש, אז הנכס לא יניב לכם רווחים.
  2. חוקי המדינה – למרות שארצות הברית היא מעצמה שבראשה עומד הממשל הפדרלי של ארצות הברית, עדיין, לכל מדינה קיימים חוקי מדינה שונים (אשר המשותף להן זו היצמדות לחוקה של ארה"ב). ולכן, כאשר הנכם רוצים לרכוש נכס עבור השקעת נדל"ן מניב בארה"ב, זה קריטי להכיר ולהבין באופן יסודי את חוקי הסחר, התעשייה, התיירות, והכלכלה של אותה המדינה הספציפית.

השקעות מימון ושותפות ביזמות בנכס מניב בארה"ב

ובכן, כאשר נמצא נכס העונה על כל הסטנדרטים שיכולים להגדיר אותו כנכס מניב בארה"ב ובעל פוטנציאל גבוה של החזר השקעה לנכסים, יש שתי אפשרויות השקעה והן:

השקעות מימון – בניגוד לרכישת נכס כהשקעה ולא עבור מגורים (כאשר דמי המשכנתא מוחזרים מחשבונכם הפרטי, מה שלעיתים הופך למועקה כלכלית) כאשר מדובר בהשקעות מימון מדובר בהלוואה שמחוזרת על ידי תזרים המזומנים של הנכס המניב. בנוסף, בהשקעות מימון יש את היתרונות של הטבות מס, ואף לא פעם, עבור מימון הרכישה והשקעה בנכס, מתאפשר לנכות מראש את הוצאות הריבית, ואף להכיר בהוצאות שונות לצורכי מס. כמו כן, חשוב לציין, כי נכס בארה"ב יכול להניב תשואה גבוהה במיוחד, ואף נחשב למניב התשואה הגבוהה ביותר בשוק הנדל"ן.

שותפות ביזמות בנכס – לעומת השקעות מימון, שותפות ביזמות בנכס מניב בארה"ב היא פלטפורמת השקעה אשר בה חברת הנדל"ן היזמית אשר מתמחה בנכסים בארה"ב מזמינה את המשקיע הפרטי להשקיע בנכס מניב בארה"ב כחלק משותפות (ברמות שונות) עם חברת הנדל"ן.  היתרון המובהק של שותפות ביזמות בנכס זו היכולת של המשקיע לקחת חלק בשותפות של פרויקט בעל פוטנציאל רווחי גבוה, תוך התחשבות ביכולת ההשקעה שלו, ולא פחות חשוב, יוצרת אינטרס משותף, ורמת סיכון זהה, בין חברת הנדל"ן והמשקיע הפרטי.

 

 

 

הצטרפו למועדון המשקיעים היוקרתי של B.S.D

CAPITAL GROUP CLUB

השאירו פרטים..

בודק...