דירה להשקעת נדל"ן בארה"ב – סיפורו של יעקב אונגר

דירה להשקעת נדל"ן בארה"ב כדאי במיוחד בשוק הנדל"ן בארה"ב ומבטיח לך, המשקיע, נכס מניב עם גב תפעולי וניהולי צמוד מהרגע הראשון. מדובר ההשקעה אטרקטיבית ורווחית, ללא הצורך בהתעסקות עם כל הטיפול בהשבחת הנכס ובניהול השוטף.

יעקב אונגר נכנס כמשקיע אצלנו במסלול דירה להשקעה. במסלול זה מבוצע מינוף של מערך התפעול והניהול שהקמנו המאפשר למשקיע לרכוש דירות מכונס נכסים במחיר אטרקטיבי במיוחד. תמורת השקעה של 90% מעלות רכישת הנכס, יכל יעקב לבחור ממאגר נכסים עשיר במחיר נמוך משמעותית ממחיר השוק, ליהנות מיכולות ההשבחה שפיתחנו במחירים הזולים ביותר ולמקסם את הרווחיות והתשואה על הנכס הודות לניהול הנכס המקצועי שלנו. בתמורה, השלמנו את יתרת ההשקעה והנכס נרשם על שמו ועל שמנו, ללא עמלות תיווך. כמו שאמרנו: אצלנו, כל משקיע הוא גם שותף.

תהליך ההשקעה במסלול דירה להשקעה – צעד אחר צעד:

 1. ייעוץ ותכנון: בפגישת ייעוץ ראשונית, אנחנו קובעים ביחד את סכום ההשקעה ואת משך ההשקעה. בהתאם לסכום ולתקופה שנבחרו מנתח גיא לבינטין, שותף מייסד ו-CFO, את צורכי המשקיע ובונה את אסטרטגיית ההשקעה המתאימה לו ביותר.
 2. איתור ההזדמנות: בשלב שני, מוצגים בפני המשקיע כמה נכסים אטרקטיביים. מנהל החברה והמשקיע בוחרים יחד את הנכס המתאים ביותר וחותמים על הסכם שותפות.
 3. רכישה ורישום של הנכס: בעת הרכישה מעביר המשקיע למוכר הנכס 90% מההון הדרוש וחברת BSD Capital משלימה את 10% הנוספים. הנכס נרשם על שם המשקיע וחברת BSD Capital במשותף, ביחס של 75/25 – %75 למשקיע ו- %25 על שם חברת BSD Capital.
 4. השבחה: עם תום הרכישה מתחיל תהליך ההשבחה והשיפוץ. המשקיע שותף לקבלת ההחלטות. התהליך מתבצע בשקיפות מלאה, תוך הצגת דו"חות וצילומים מהאתר בזמן אמת.
 5. השכרה: בתום תהליך ההשבחה נבחר דייר מתאים ונערכות בדיקות רקע יסודיות הכוללות: בדיקת קרדיט, עבר פלילי ועבר פינוי.
 6. ניהול ואחזקה: חברת ניהול הנכסים שלנו מטפלת בנכס באופן שוטף ובכלל זה: גביית דמי השכירות, תשלום הוצאות, תיקון תקלות, פינוי דיירים במידת הצורך וכד'. המשקיע מקבל דו"ח חודשי המפרט את כל ההכנסות וההוצאות.
 7. הכנסה חודשית: חלקו של המשקיע בשכר הדירה מועבר מדי חודש לחשבון בנק אמריקאי על שמו, שנפתח במיוחד למטרה זו. המשקיע מקבל דיווח חודשי על העברת הכסף.
 8. סיום ההשקעה: מכירת הנכס נעשית בהחלטה משותפת ובהתאם לאסטרטגית ההשקעה. הרווח מחולק בין המשקיע לבין חברת BSD Capital, בהתאם לחלוקת הבעלות.

היתרונות האטרקטיביים של מסלול דירה להשקעה:

 • רכישת הנכסים ישירות מבנקים לאחר כינוס נכסים foreclosures)) או באמצעות מכירות בחסר (Short Sales) ובמחיר נמוך משמעותית ממחיר השוק ובמחצית מעלות הבנייה (Rebuilt Costs) של בית דומה מאפשרים למשקיע להרוויח כבר בעת הרכישה.
 • הניסיון הנצבר הרב של השותפים האמריקניים בחברה שלנו, מאפשר שיפוץ והשבחת הנכסים בעלויות נמוכות, השכרה מהירה לדיירים ומזעור עלויות ההחזקה. אלה ועוד מבטיחים מקסום תשואה על ההשקעה.
 • אפשרות לבצע את תהליך הרכישה, השיפוץ וההשבחה בשקיפות מלאה. ללא עמלות ובמחירים הנמוכים ביותר ובכך למקסם את הרווחים של המיזם.
 • אפשרות להפעיל מינוף פיננסי כדי לשפר משמעותית את התשואה ואת אפשרות הצמיחה העתידית של המיזם.

סיפורה של השקעת נדל"ן בארה"ב

בית פרטי צמוד קרקע (Single Family Home)

הבית נמצא באזור מפותח ואטרקטיבי של העיר Deerfield Beach פלורידה וישנו ביקוש גבוה לשכירות ולרכישה. סביב השכונה ישנם אזורי תעסוקה רבים ומרכזי קניות. יתרונה המרכזי הוא בקרבה למרכז העיר Boca Raton  ולאזורי תיירות באזור.

הנכס נבנה בשנת 2001 וכולל 3 חדרי שינה ו-2 אמבטיות בשטח כולל של 142 מ"ר. הוא בנוי כולו מבטון ובלוקים (CBS). צפינו עליית שווי משמעותית בשנים שלאחר ביצוע הרכישה, עקב מיקומו האטרקטיבי.

הנכס נרכש בתהליך כינוס נכסים, במצב רעוע במיוחד. כחלק מתהליך ההשבחה הוסבה החניה לחדר שינה נוסף, דבר אשר העלה את הביקוש להשכרה ואת השכירות החודשית. הנכס מושכר כבר שנה שניה למשפחה + אופציה לחידוש החוזה לשנים נוספות. המשקיע נהנה מהכנסה חודשית קבועה עבור ההשקעה שלו.

סיפורו של משקיע

יעקב אנגר

"פגשתי את גיא לבינטין מחברת BSD Capital לאחר קרוב לשנתיים של חיפוש מקור ושותף להשקעות בארה"ב, שאוכל לסמוך עליו. לאחר מספר פגישות ובירורים ביצעתי את ההשקעה הראשונה, ואחריה עוד ועוד. גיא שותף יחד אתי בכל הנכסים, כך שהאינטרסים שלנו משותפים לאורך כל הדרך.

הנכסים נרכשו במחיר נמוך מערך השוק שלהם, הם מנוהלים בקפדנות ובאפקטיביות ומניבים תשואה גבוהה מהתחזית. אני ממליץ לחבריי המעוניינים להשקיע בנדל"ן בארה"ב, לבחור בחברת BSD Capital".

מעוניינים לשמוע ממשקיעים מרוצים שלנו? הכנסו לכאן

רוצים להצטרף אלינו?

BSD Capital LLC נדל"ן בארה"ב

שותפים להשקעה – מחויבים להצלחה!

התקשרו עכשיו לתיאום פגישה ללא כל התחייבות: 053-2224466

 

הצטרפו למועדון המשקיעים היוקרתי של B.S.D

CAPITAL GROUP CLUB

השאירו פרטים..

בודק...